Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehettem ennyitől?...

Terhes lehettem ennyitől? (többi lent)

Figyelt kérdés
8.23-án voltunk együtt először, azóta nem, a legelején kb. 2-3 másodpercre betette, de alig, éppenhogy az elejét és azonnal ki is vette, mondtam hogy gumi nélkül nem, utána végig gumival csináltuk. Szex után megnéztük a gumit, nem lyukadt ki. Azonban már másnap éreztem, hogy rosszul vagyok és azóta is végig folyton ezen idegeskedek hogy terhes lettem. A minap megnyugodtam 1-2 napra, de azóta megint nagyon idegeskedek. A menstruációm 8.14-én volt meg. Viszont az aktus óta fáj a mellem, de nem vészesen, és csak ha hozzáérek. Viszont ma amikor elmentem pisilni, a wc papíron nagyon enyhe barna folt,kétszer is, betéten még annyi se,szinte semmi. A jobb alhasam szurkált néha, de az amúgy is sokszor szokott más miatt (régi műtéti heg).Nagyon félek hogy teherbe estem,még nem szeretnék babát. Az idegességtől lehetnek a tüneteim? Késhet emiatt a menzesz? Ha holnap reggel tesztelek első vizeletből, az már biztos eredményt adhat?
2015. szept. 7. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
tesztelhetsz,de az aktus után másnap még nem lehettél rosszul,max az idegeskedéstől.
2015. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. szept. 7. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak az ideg. Ne aggodj. Sajnos mi emverek ilyenek vagyunk. Tüneteket produkálunk olyankor is mikor nincs ra ok.

Tesztelhetsz de vard meg hogy kessen a havid. Addig ertelme nincs.

2015. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Remélem tényleg csak az idegtől:( A hét folyamán kéne megjönnie. Szerintem tesztelek holnap is és akkor is, ha késik. Az idegességtől kimaradhat egy teljes mensi?
2015. szept. 7. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Lassits. Milyen kimaradas, hiszen nem hogy nem maradt ki, egyelore meg csak nem is kesik. Meg nincs itt az ideje. Klasszikus raparazas. Mivel ennyire streszelsz, siman keshet is MAJD. Minimalis az esely a terhessegre.
2015. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Igen ki is maradhat. Ne idegeskedj. Ha kesni fog es tesztelsz akkor a negatív az negativ. Nyugodj meg. Barmitol késhet.

Hidd el minimalis az esélye.

2015. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!