Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben mit csináljak...

Ebben az esetben mit csináljak? Mikor csináljam meg a tesztet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 8 nappal vagyok a menstruációm napja előtt, és 2 napja barnázok.

A mai nap folyamán vettem 2 terhességi tesztet. Az egyiket ahogy hazaértem -délután- megcsináltam, de olyan "elázott" szerű volt, vagy nem érte elég vizelet, nem tudom, a lényeg hogy elmosódott, és a kontrollcsíkot is csak sokára mutatta ki.

De a lényeg, hogy miután megjelent szépen lassan a kontrollcsík, közben kialakult egy másik csík is, de iszonyat halványan, alatta ilyen elmosódás, szóval nem tudom, hogy az a második csík volt e, vagy csak egy ilyen ázott rész.

Most nagy izgalomban vagyok, hogy tényleg terhes vagyok e, vagy csak a teszt "bohóckodott" az elmosódással...

A kérdés az, hogy a második tesztet mikor csináljam meg? Holnap reggel, vagy -nagy türelmetlenségemben- ma este?

Válaszaitokat köszönöm, és elnézést, hogy ilyen hosszú leírással tértem rá a lényegre.



2015. szept. 7. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Még tuti nem a erhességedet mutatta ki,hisz meg 8 napig van a menstruációdig. Mikor én barnáztam havi előtt akkor az a beágyazódás jele volt, rá 5 napra teszteltem erős pozitívat.
2015. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor végül mikor teszteljek?
2015. szept. 7. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Bõven ráérsz szombaton. De a legjobb, ha megvàrod, hogy késsen.
2015. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. szept. 7. 22:54
 5/7 whitelady1 ***** válasza:
Nekem a beágyazodási vérzés napján halvány pozi lett a tesztem! Drukkolok
2015. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nagyon izgulok!
2015. szept. 9. 08:59
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos mára megjött :(

Viszont akkor nem értem a barnázást :( Na majd legközelebb...

2015. szept. 14. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!