Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék csinálni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni ilyen esetben csinálni? Nem akarom kínozni magam, és nem is akarok írni neki, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Most ért véget 3 hete egy párkapcsolatom,és az exem máris talált valaki mást magának. Annyira rosszul esik,hogy hihetetlen. De az a gond,hogy ő azt mondta hogy szeretne velem joban maradni,amit én haragomban elutasitottam,de msot mikor kitették hogy kapcsolatban egyből irtam neki,hogy miujság meg ilyenek... Folyton az ő adatlapját nézem,hogy mikro van fent, mitcsinál, kiirt e valami ujat. Annyira rossz,főleg hogy ő már tovább lépett,tudom hogy van neki más,de nemérdekel... nemtudok mit kezdeni magammal. Mit csináljak,de most komolyan? Mondjátok hogy elmúlik,mert nem birom.
2012. máj. 12. 20:25
 1/2 ASOT ***** válasza:

féltékeny vagy!

de leginkább arra h ő már talált valakit.


megoldás: te is keress mást, az a leggyorsabb módszer arra h ne csak vele foglalkozz.

2012. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En a fiu helyeben vagyok... mar masfel eve uj kapcsolatban. Nagyon szeretem a lanyt, akivel együtt vagyok.

A volt baratnömmel több, mint öt evig voltunk együtt, mar jegyesek... nincs olyan nap, hogy ne gondoljak ra, de tovabb leptem. Ö honapokig bebujt a kis csigahazaba, nem volt kivancsi a vilagra. Csakis velem tartotta a baratsagot. Aztan volt neki egy eleve kudarcra itelt kapcsolata, megint kis szünet, aztan egy ugy-ahogy normalis srac, akitöl nem tervezetten masfel honapos kapcsolat utan teherbe esett... Habar sok bizonytalansag all elötte, oriasi kihivasok vanna, de ugy latom boldog es mar nem en vagyok az elsö az eleteben. Ezt nem, mint követendö peldanak irom, de vegül is müködött... az elet megy tovabb.

2012. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!