Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ültetés, ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ültetés, ebben az esetben hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak és anyukámnak új párja van, apukámnak nincs. Mellettem üljön apukám, mellette anyukám és ő mellette anyu párja? Nem akarnám anyu párját a főasztalhoz ültetni,de gondolom muszáj, nem? Vagy mivel U alakos lesz, anyut ültessem a szélére és a hosszú sor első székére meg a párját? Akkor egymás mellett ülnek, de a párja mégsem a főasztalnál. De akkor mamám beljebb ül, mint anyu??

Anyu mellett szívesen ülnék...


2014. márc. 29. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En az elso megoldast valasztanam. Ha tetszik, ha nem, anyukad uj parjat oda kell ultetni, mert most epp egyutt vannak, az eskuvodon o az anyukad partnere.
2014. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Te, anyukád, a parja es apukád lenne az en sorrendem.
2014. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Ne hogy mar az apukajat arrebb tegye. Elso verzio jo, mivel nem lehet apuka es anyuka egy-egy oldalon.
2014. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Az volt az utolsó mondata: Anyu mellett szívesen ülnék, ezért írtam az anya, parja apa javaslatot.....
2014. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

En ezt csinalnam

Anya, apa, nagymama nagypapa

Ez eskuvo, a te eskuvod es a szuleiddel kell egy asztalnal ulnos nem anyukad eppen aktualis pasijaval.

Ez most rolad es a te csaladodrol szol.

Fotozason ida all anyukad melle?

2014. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem családjában volt ez a helyzet, mi így oldottuk meg:

Férjem -> Férjem apukája -> férjem testvére -> férjem anyukája -> férjem anyukájának a párja


Ha neked is van testvéred, akkor ez egy jó megoldás lehet, ha pedig nincs, akkor az a verzió, amit te is írtál:

Apukád -> Anyukád -> Anyukád párja

2014. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

5!

Párokat nem szokás szét ültetni,,,,,

2014. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Párokat nem illik szétültetni, szerintem ez tiszteletlenség lenne anyukáddal szemben. Meg az ő párját akkor hova/kihez ülteted?

Ha belegondolsz, akkor anyukád a saját párjával akar bulizni, eltölteni 8-10 órát, nem apukáddal, akitől elvált...

Ha úgy döntesz, hogy külön ülteted, akkor anyukád a vacsora után úgyis odaül mellé, és akkor csak annyit érsz el, hogy az ő széke végig üres lesz.

2014. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem akarnám őket konkrétan szétültetni, hanem mondjuk:

1. Mellettem Apu, mellette mama, Ő mellette anyu és az U alak külső részén az első széken Anyu párja... így bár sarkosan, de egymás mellett ülnek. (csak így anyu a szélére kerül..)

2. Mellettem anyu, mellette apu (nincsenek rosszban), mellette mama, és az U alak első, de nem külső, hanem belső székén anyu párja.. így is végülis közel vannak egymáshoz.


Szerintetek?

2014. márc. 29. 12:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Nalunk a tanúknak szokás a pár mellett ülni, az örömszülőknek utánuk..


Ebben az esetben én az első változatot választanám, vagy azt, hogy az u asztalt megbontanám, és a főasztalnál csak mi es a tanúk ülnénk, vagy csak mi..


Ilyet is láttam már..

2014. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!