Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat írnátok?...

Tapasztalatokat írnátok? Ciklus diagram lent.

Figyelt kérdés

Ez a ciklusdiagramom: [link]

még nem jött meg, viszont 3 teszt is negatív, ovulációm nem tudom mikor lehetett... meddig várjak még? csütörtökön még csinálok egy reggeli tesztet... :(


2015. szept. 8. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez miért diagram?
2015. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ebből az ègvilágon semmi ki nem derül, főleg nem az ovuláció
2015. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem ciklus diagram. Mit kellene látnunk ebből?
2015. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem diagram, ahhoz, hogy diagram legyen, vezetned kell a hődet, nem csak azt, hogy mikor voltatok együtt. Itt ez én diagramom: [link] Ezzel lettem állapotos, ma vagyok 6+3 hetes kismama. Minden reggel,ébredés után rögtön, mielőtt még felkelnél az ágyból, akkor kell mérni a hődet, szájban vagy hüvelyben, 5 percig, minden nap ugyan abban az időben (hétvégén is), igy lesz csak értelmezhető. Néha én is kihagytam pár napot, de próbáltam betartani... Sok szerencsét.
2015. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!