Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt pozitívra vagy...

Ez a teszt pozitívra vagy negatívra sikeredett?

Figyelt kérdés
[link] Bocsánat a kép minősége miatt.

2015. szept. 8. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én latom a halvány csíkot :) késik mar ?
2015. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem túl jó a kép minősége, inkább negatívnak mondanám.
2015. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem késik még, csak együttlét utáni 12dik napon vagyok és csináltam egy terhességi tesztet, mert van pár furcsa tünetem. 30napos ciklusaim vannak, 15dik napon tartok csupán, szóval még sok idő míg megjön.Csak tegnap nagyon görcsöltem, annyira hogy majdnem orvos lett belőle. Fúrcsának érzem magam, így gondoltam tesztelek. Mondom ha teljesen negatív, csak jó meglátogatni az orvost, ha valamit látok a teszten meg tűrök pár napot, és hát ilyen árnyék szerű van a teszten, úgyhogy feladta a leckét rendesen.
2015. szept. 8. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat, nagyon halvanyan ugyan, de en is latok masodik csikot :) Drukkolok!! :)
2015. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha számolunk egy kicsit, akkor 15. napon vagy, 12 napja voltatok együtt, tehát a ciklus 3. napján. Jól értelmezem?

Egy nagyon halvány második csíkocskát én is látok, de hogy a 3. nap körül lenne peteérésed... csinálj pár nap múlva újra tesztet! Drukkolok!

2015. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Hát mintha én is látnék egy halvány csíkot!!Írd meg a fejleményeket!:)
2015. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is látok egy nagyon halvány csikot, de ez a teszt óta gondolom kideült, hogy terhes-e vagy, szóval :)
2015. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] még nem késik egyébként, ciklusom 18.dik napján vagyok. Hogy mi lesz itt én már nem tudom.
2015. szept. 12. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!