Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 14. Dpo-n, hőmérés...

Ma vagyok a 14. Dpo-n, hőmérés alapján. A hőm most is szép magasan van, de a tesztek negatívak.8. dpon volt egy hőleesés. Szerintetek még lehet baba, vagy azt feltétlenül jelezné már a teszt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 06:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire van fent, én úgy jártam fent volt a nemvárt napján kövi nap leesett, aztán megint felment O.o majd másnap ismét leesett és megjött...


linkelj képet a görbédről, de 14.dpon a legtöbb nőnél már látszik legalább egy halvány csík, hiába olvasni olyanokat, hogy később mutatta az ritkább, de mivel csak olyanok írnak ide akiknél ez a helyzet ezért olyan mintha tényleg gyakori lenne :)


Persze remény addig van míg nem jön meg :) egy két nap és kiderül.


Drukkolok, de ne éld bele magad :S


Majd írj :)

2015. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!