Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a gorbem? Nem...

Megneznetek a gorbem? Nem tudom mikor varhato a mensim.

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusaim , 13. napon van mindig ovum most a 9. en volt. A hom magas egy hete de nem tudom most varhato ket nap mulva a mensim vagy majd rendesen a 29. napon jovoheten. Nem volt meg korai ovum eddig es nem tudom mihez viszonyitsak. Ma teszteltem de negativ. Ha mensi elott vagyok ket nappal akkor mar tutti nincs baba de ha egy hettel vagyok elotte akkor normalis, hogy negativ.

Szerintetek?

Csatolom a gorbem


[link]



2015. szept. 9. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, hogy az utolsó jelölt együttlét óta eltelt 10 nap... ilyenkor még nem valószínű, hogy mutatná szerintem :)

ha biztosra akarsz menni a teszttel, akkor számold az eredeti (13dik napi) ovuhoz a köv. mensi idejét! ha addig semmi, akkor biztosat fog mutatni a teszt!

2015. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 whitelady1 ***** válasza:
Szerintem tesztelj nyugodtan! Nekem a Facelle teszt a 12. Dpon szépen mutatta már! Drukkolok
2015. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem negativ lett:(
2015. szept. 9. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Még ebből bármilehet,ne keseredj el.
2015. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a 9. ciklusnapon volt az ovud? A görbéd szerint én a 13. napra tenném - ahogy egyébként is szokott - , és akkor még csak a 8. dpo-n vagy.
2015. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor volt ovu fajdalmam es nyakom ismerem a testem biztos, hogy akkor volt ovu. A 13. nap kornyeken semmi nyak meg fajas nem volt.

Tutti biztos, hogy most elobb volt

2015. szept. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!