Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez bíztató?

Szerintetek ez bíztató?

Figyelt kérdés

Így alakult eddig a görbém:

[link]


Holnapra nem várom, de nem szeretnék holnap után előtt tesztelni... (Ez jól hangzott... :)) Szóval ki szeretném várni, hogy késsen.


Azt furcsállom, hogy nem a 7., vagy későbbi dpo-n ment fel, hanem már az 5.-en. Bár az előző lényomnál is az 5. dpo-n volt beágyazódásos vérzésem. De akkor csak a 11.-en emelkedett a hőmérsékletem. Az viszont megint csak bíztató, hogy az előző ciklusban ezen a napon (menzesz előttin) már leesett a hőmérsékletem. (Amúgy 13 naposak a luteáélis fázisaim.)


Viszont semmi tünetem nincs, csak néhány menzesz előtti... :S


Ti mit gondoltok? Esetleg tesztelhetnék már holnap is, vagy ez semmit nem jelent?



#hőmérséklet #hőmérséklet görbe #emelkedés.
2015. szept. 9. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egyelőre egy teljesen átlagos görbe, még nem lehet belőle megmondani semmit, akár lehet baba is. Viszont, azt tanácsolom, hogy ha babát akarsz, akkor az ovu előtti napokat ne hagyjátok ki. Mert ovu általában hajnalban van, és 12-24 órát él a petesejt, szóval ha ti mondjuk este 11kor bújtok ágyba és kell a kisfickóknak pár óra míg felérnek, elképzelhető, hogy már nem találják ott a megtermékenyíthető petesejtet.
2015. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szép görbe, az enyém is ilyen volt mikor terhes lettem. Szorítok,hogy ne essen le a hőd.

Tezstelhetsz szerintem. NEkem a 13.dpo-n volt halvány pozim a teszt. Szorítok :)

2015. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szép görbe. Szerintem ígéretes, de még bármi lehet. Sajnos nekem is volt már -ami egyébként totál nem jellemző- , hogy a mensi 2. napján esett csak le a hőmérséklet. Nem vagyunk gépek, így ebből még következtetni nem lehet.


De szurkolok Neked! Én is azt tanácsolom, hogy várd meg a teszttel legalább a pénteket! Kívánom, hogy pozi legyen!

2015. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a gyors válaszaitokat!


Első válaszoló, tudom, hogy 12-18 óráig termékenyíthető meg a pesetejt, és azt is tudom, hogy kb. csak 6 óra alatt érnek oda hozzá a katonák. :S Igyekszünk minél gyakrabban együtt lenni, csak ez azért nem mindig olyan egyszerű... Ez a hónap ilyen szemppontból bolondok háza volt. De amúgy a katonák akár 72 órát is élhetnek. (Persze, tudom, hogy inkább 48 az élettartamuk...)


Közben már eldöntöttem, hogy inkább csak pénteken tesztelek. Még nincs itthon teszt, és ma már venni sem tudok, úgyhogy e miatt meg pláne. :) Remélem, nem fog megjönni addig!


Köszönöm, hogy velem drukkoltok! Majd megítom, mi lett. :)

2015. szept. 9. 15:52
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mára 36,9-re esett a hőmérsékletem, délután elkezdtem barnázni, és estére meg fog jönni. :( De nem baj, majd a következő hónapban! :) Köszönöm, hogy drukkoltatok! :)

2015. szept. 10. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok:

sajnálom,hogy megjött, de örülök is egyben, hogy nem keseredtél el és újult erővel nekivágtok :) Szorítok nagyon :)

2015. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2015. szept. 12. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!