Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időben kivette, de félek hogy...

Időben kivette, de félek hogy mégis belém ment egy 'kicsi' Lehetek terhes? 17/L

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal szeretkeztünk és eddig fogamzásgátlót szedtem de leálltam vele mert a barátom külföldön volt és a nagy hévben erről én el feledkeztem és szóltam neki és pont akkor vette ki mikor elélvezett és az mondta nem ment belém de én ettől nagyon tartok főleg azért mert a menstruációm rendszertelen van hogy 28 -29 napja jön meg de volt olyan is hogy 39 re meg hogy ki is maradt ahogyan most számoltam pont ezen a héten van ezen a héten van peteérésem 7,8,9,dikén menyi az esélye hogy teherbe estem

Szerintetek van esély rá?

(Tudom hogy felelőtlenség volt így szexelni,de már nem tudjuk visszacsinálni


2015. szept. 9. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A megszakitas nem vedekezes, en a helyedben elmennek esemeny utani tablettaert!!!
2015. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász es esemenyutani gyógyszer minél elobb mert nagy esély van a terhességre.
2015. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2015. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz terhes mert NEM védekeztetek.

pearl index 35.

Ugye tudod hogy mit kockáztatsz? Mégis miért várod meg míg teherbe esel ahelyett hogy fognád magad és vennel egy csomag kotont???

2015. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!