Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, leendő kismamák, Ti...

Kismamák, leendő kismamák, Ti szedtek-e terhesvitamint? Ha igen, milyet és mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 hónappal kezdtem a babavállalás elõtt a Hipp Natalt, a pozitív teszt óta szedek mellé plusz folsavat, magnéziumot, és C vitamint, illetve a pajzsmirigyem serkentésére jódot és szelént.
2015. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tervezéskor folsavat szedtem, pozitív teszt után Gravidát, majd hánytam tőle és Femibionra tértem át.
2015. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első terhességemmel gravidát,folsavat, vasat,calciumot , magneB6 szedtem. Most várom a második babát most femibiont szedek, magnerotot, calcium, vas :)
2015. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár én már csak volt kismama vagyok, de azért leírom, hogy nem szedtem be semmit, viszont nagyon egészségesen táplálkoztam, sokat mozogtam jó levegőn. Kis súlyú, egészséges babát szültem.
2015. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ezt szedtem a terhesség alatt: Vasat, magnéziumot. A 15.dik hétig Dm-es Mama A-z-ig vitamint. (Az orvosom nem ajánlott semmilyen terhesvitamint ezután). A 20 héttől kalciumot (Az orvos ajánlása: ennél előbb szedve korai csontosodást okoz a magzatnál.) Egészséges, kis súlyú babát szültem.
2015. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Semmit felesleges orvos férjem tanácsára. 4 kgos babát szültem egészséges csodálatos babácska.a gyógyszercégeknek nem dőlök be...
2015. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem szedtem semmit. Sok zöldség, gyümölcs.

Makkegészséges kislányom született.

Osztom az előttem szóló véleményét.

2015. szept. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6. héttől 14. hétig folsavat, Ladeevit-et, magnéziumot, vasat.

Aztán 14. héttől magándokihoz jártam, és onnantól nem szedtem semmit, csak változatosan ettem.

Egészséges babám lett.

2015. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én babatervezés miatt kaptam Inofolicot, Béres Activalt, Magnerotot. Nekem csináltak vérképet, kiderült pár probléma, ezek miatt ajánlották ezt a kombinációt.

Ha van rá lehetőséged, csináltass előzetes vizsgálatokat, mert nem mindegy, hogy mit kezdesz el szedni!! Ezt inkább a dokid döntse el!

2015. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2015. szept. 10. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!