Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 én lesz az ovulációm....

5 én lesz az ovulációm. Szeretnénk már babát. De 3án bevagyok jelentkezve fogorvoshoz mert már nagyon rosszak a fogaim. Lehet e próbálkozni, hogy fogok érzéstelenitőt kapni a fogorvosnál? Irjatok

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! Nyugodtan próbálkozzatok!
2013. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a terhessegem minden hónapjában kaptam erzestelenitot mert pont mielőtt teherbe estem akkor kezdtünk neki a tomesek kicserelesenek. Az erzestelenito nem árt, csak rontgenezni nem fog már a doki ha terhes vagy.
2013. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én nyolc hónapos terhesen voltam fogdokinál, másfajta injekciót adott, olyat, amilyet a szívbetegek is kaphatnak. De ennyire az elején semmi baj nem lehet. Még azt sem tudod, hogy sikerül-e. Egyébként terhesség alatt jobban romlanak a fogak, van, akinek többször is kell mennie.
2013. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2013. aug. 28. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem! Ha már várandós lennél, megérteném, hogy aggódsz, ilyen esetben ezt közölni is kell a fogorvossal. De még ovulálni sem fogsz akkor! Miért ne próbálkozhatnátok attól, hogy előtte két nappal érzéstelenítették a fogad??? Vagy arra gondolsz, hogy ha teherbe esel, utána is még lennének fogorvosi kezeléseid? Akkor miért nem ezt írod. Hol tart ez az ország, hogy az emberek már kérdezni sem tudnak?!
2013. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
drága válasz iró.én nagyon jól tudom mit kérdeztem .a kérdésemre kérek választ és nem kérdést tőled.
2013. aug. 29. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban választ akarsz kapni, akkor nem elég, ha Te tudod, hogy mit kérdeztél. Úgy kell kérdezni, hogy a potenciális válaszadók is értsék.
2013. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!