Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérné tesztet csináltatni...

Megérné tesztet csináltatni vagy felesleges és csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés

A barátommal augusztus elején együtt voltam óvszer nélkül párszor de nem ment el, csak egy pár percig volt bent aztán gumit húzott. Bűntudatom lett utána, ami eluralkodott rajtam. De augusztus végén rendesen megjött ahogy a nagykönyvben megvan írva. Minden erős, hasfájás, mellfeszülés, erős vérzés 6 napig minden ahogy kell. Semmi tünetem egyébként.


Valószínű akkor h nem vagyok terhes ugye?


18/L


A nevelős, ijesztgető, rosszindulatú válaszokra nem vagyok kíváncsi köszönöm.



2015. szept. 10. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, legközelebb azért tényleg húzzon gumit már az elején, viszont szerintem nem kell aggódnod. Irány a bolt, aztán ünnepeljétek meg egy dugással! :D
2015. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nem vagy terhes. Ezt most jó eséllyel megúsztátok.


Azért ha nem tudsz megnyugodni, csináljatok egy terhességi tesztet, csak pár száz forint, és egyértelműen látszani fog. De szerintem nincs okod aggodalomra. Ne csináljatok ebből rendszert, mert egyszer bejön!

2015. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem ment be és meg is jött, biztos, hogy nem vagy terhes, nem kell teszt. Máskor húzzon gumit az elején, és akkor te sem leszel ideges, és baleset sem fog történni.
2015. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnyugtattatok :D


Azóta persze odafigyelünk. Még egy ilyen nem lesz, főleg h lelkileg is ennyire bánt.

2015. szept. 10. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!