Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek már volt inszeminációja...

Akinek már volt inszeminációja leírná nála mi volt, hogy volt?

Figyelt kérdés

Mennyi gyógyszert, injekciót kapott, mekkora és mennyi tüsző volt? Mikor kapta a tüszőrepesztőt és mikor csinálták meg az inszeminációt? Sikerült-e teherbe esni?

Köszönöm!


2015. szept. 11. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most volt az első (és remélem utolsó). Ciklusom 3. napjától kellett Clostilbegyt tablettát szednem, napi egyet 5 napig. UH-on nézték hogy halad a peteérés, vagy háromszor voltam. Mind a két oldalon lett egy-egy egyforma méretű. Utolsó ellenőrzésen mindkettő tüsző 17 mm-es volt (inszem előtt 3 nappal). Tüszőrepesztő injekciót 38 órával inszem előtt adtuk be (egész pontosan a férjem csinálta :D). Inszemináció előtt még volt egy UH, ahol mondta a doki, hogy még egyik sem repedt meg, de a bal oldali szabálytalan alakú volt, szóval azt mondta az bármelyik pillanatban repedhet. Nekem amúgy aznap reggeltől olyan alhasi fájdalmaim voltak, hogy időnként csak görnyedve tudtam közlekedni, pedig sosem fájt még peteérés korábban, sőt eddig nem is éreztem semmit (pedig tuti volt, mert uh-os követés is volt már előtte). Aztán estére teljesen elmúlt, gondolom megrepedt mind a kettő. Inszem után 2 nappal kellett elkezdeni a progeszteron pótlást. Lehetett választani, hogy hüvelytabletta, amit naponta háromszor kell felnyomni, vagy hüvelygél, amit naponta egyszer. Ez utóbbit választottam, de ha lesz még legközelebb, akkor tuti a tablettát fogom, mert ez a gél ez rettenet. Még nem tudom, hogy sikerült-e, jövőhét szerdán lesz a 14. nap inszem óta, akkor kell visszamennünk és vérvétellel ellenőrzik majd. Ma van a 10. nap, reggel csináltam tesztet, negatív lett, de remélem csak azért, mert korai volt. Legközelebb hétfőn tesztelek.
2015. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál! Nagyon szorítok, hogy sikerüljön!

Melyik városban csinálták? Nálunk (Szeged) nincs vérvétel, és az inszem napján sem csinálnak uh-t.

2015. szept. 13. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:
A miskolci Kaáliban csinálták. Köszi a drukkot! :) Neked is inszemináció lesz vagy volt?
2015. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap volt inszemem, ez már a második ilyen ciklus, az első nem sikerült.
2015. szept. 13. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Na akkor én is drukkolok neked! :)

Úgy tűnik nekem ez most nem jött össze, ma reggel is negatívat teszteltem.

2015. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!