Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bonyolult a történetem, de ha...

Bonyolult a történetem, de ha valaki esetleg volt már ilyen helyzetben leírná a véleményet?

Figyelt kérdés

Február 9én volt egy spontán vetélésem, nem volt beavatkozás. Utána vártam a mensimet, de a párommal is elég aktívak voltunk... mivel nem jött meg, március 20án csináltam egy tesztet, ami elég halvány volt és lehet időn túl is jött ki, szóval azt hittük megint összejött, 26án ismét csináltam egy tesztet erősödik e, de ugyanolyan volt kb., ez az : [link]

március 30án reggel megjött, de nem volt olyan erős, mint a vetéléskor...mikor abbamaradt a vérzés, csináltam tesztet ami negatív lett, azóta óvszerrel és megszakítással védekezünk, hogy megvárjunk egy rendes mensit, aminek a héten kellene jelentkezni, de múlthét pénteken volt egy barna folt a tisztaságin, azóta semmi. nincs tünetem, szombaton csináltam egy tesztet de full nega lett... tesztet félek csinálni a vetélés miatt, de sosem volt mensi előtt vérzésem, 32. napon mindig megjött. Köszi a véleményeket, válaszokat.


2015. ápr. 28. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyen helyzetben, hála Istennek, és nem is vagyok orvoshoz rohangáló típus, de ebben az esetben elmennék minél előbb.
2015. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A teszted az biztos h,pozitiv!

Szerintem keress fel egy orvost és ő többet tud mondani!!

2015. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Baba lesz az. Ha nem mersz csinálni tesztet megvár az hétvégén is.

Barnázás lehet hormonális gond de csak egy kis pecseteles inkább tűnik beagyazodasnak.

2015. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz....
2015. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha baba, akkor még úgysem lát semmit, ha csak késik úgyse tud mit csinálni, max mondja h várjak. Hétvégén tesztelek, ha negatív várok tovább a mensire.
2015. ápr. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!