Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül teherbe esnem?

Miért nem sikerül teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnénk a párommal babát, mind a kettőnkkel minden renben van, semmi káros szenvedélyünk nincs. Lassan egy éve probálkozunk mégse sikerül. Probáltam már a teákat voltam orvosnál, rendszeres a mensim is. Félidőben 2 naponta együtt vagyunk(meg amugy heti 2-3 alkalommal). Mi lehet a baj??Miért nem sikerül?? Átlagosan egy fiatal nő mennyi idő alatt lesz terhes? Valamilyen terhesvitamin vagy valami ami esetleg segithet tudnátok mondani, nektek mennyi idő volt, amig sikerült,és szedtetek valamit ami segített?
2015. szept. 11. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Trimeszter, Femibion, Czeizel féle 1es vitaminok már előtte is ajánlottak nem csak ha van baba.

Hogy miért nem sikerül nem tudom.

Mi most kezdünk a másodiknak már hónapja szedek vitamint.Elsőnél egy hónappal előtte kezdtem és első hónapban megfogant.

Akkor se görcsöltem rá most se sőt esélytelennek tartottam a sok stressz miatt.Átlag 2 év most a próbálkozási idő és ha addig nem esel teherbe pedig minden ok akkor komolyabb kivizsgálás kell.

2015. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Fogok venni terhesvitamint, a femibionrol elég jokat halottam, remélem hogy sikerülni fog. Próbálok nem rágörcsölni, de azért mindennap ott motoszkál a fejemben, hogy miert nem sikerül.
2015. szept. 11. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben jártam. Minden tökéletes velünk, rendszeres a mensim, semmi káros szenvedély... De csak nem jött a baba. Elmentünk egy nőgyógyászhoz, és ő egyből meg is tudta mondani mi a baj... Nincs domináns tüsző, csak sok apró. Ajánlom neked is, hogy PÉ körül nézesd meg magad UH-gal! Mi most kezdjük a gyógyszeres kezelést! Szurkolok!
2015. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igaz nem jó rágörcsölni de ha majdnem egy éve nem jön a baba, lehet figyelgetném az ébredési hőmérsékletet, sajnos a leírtak nem garantálják, hogy tényleg minden rendben van, van-e peteérés egyáltalán. Viszont a hőgörbe megmutatja.
2015. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


mondjuk kinek mi válik be. plusz nekem késői peteérésem volt, nem a ciklus közepén.

2015. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, de az is lehet, hogy minden rendben van!

Csak néhány dolog: petevezeték elzáródás, nincs peteérés stb. De lehet, hogy a párodnál van probléma, alacsony spermiumszám, bármi.

De lehet, hogy minden tökéletes, egyszerűen még nem jött össze. Ha minden körülmény adott tökéletesen, akkor is 30%, hogy megfogan a baba.

Én Femibiont szedtem már az elejétől fogva. 11. hónapban lettem terhes. Pont a következő hónapban mentem volna orvoshoz... Lehet, hogy már pszichés oka is volt nálam, és így megkönnyebbültem, hogy tudtam, na, most már felkeresek egy orvost...

De van egy barátnőm, akinek több, mint egy évbe telt, majdnem 1.5 évbe. Azóta 1.5 éves a kisfia.

Nem hiszem, hogy ezt egyszerű lenne megválaszolni :/

2015. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, az átlag 1 év.

Utolsó voltam

2015. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia :)

Mi szinte mindennap szexeltünk két hónapon keresztül, kivéve mensi idő alatt, és a második hónapban rögtön sikerült.

Én nem szedtem semmi féle vitamint, se teát semmit..

Már 13hetes a pocaklakó.

Sok sikert kívánok nektek! :)

2015. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja és azt elfelejtettem írni, hogy amikor rágörcsöltem a babatémára, az első hónapban akkor minden este ezen járt az agyam, olvasgattam a szülésről, a magzatmozgásról és az istenért sem lett baba.

Viszont a következő hónapban már nem gondoltam rá, csak remény volt meg, aztán tessék a menstruációm előtt két nappal minden más volt, nem volt semmi jel hogy terhes lennék meg voltak a mensi előtti görcsölések minden, de mondtam a páromnak hogy kell vennünk egy tesztet mert úgy érzem terhes vagyok, erre lett két pozitív teszt, és egy orvosi megerősítésünk is. :)

Előző voltam :)

2015. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy tévhitet hadd oszlassak el: a terhesvitaminok NEM segítik elő a teherbeesést.


Meddőségi központban vizsgáltassátok ki magatokat, vajákossággal nem sokra mentek, ha valamilyen szervi eltérés van. Sima nőgyógyászati vizsgálat ehhez kevés, ráadásul a férfi spermáját se ártana megvizsgálni első körben.

2015. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!