Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS+IR sorstársak! Met...

PCOS+IR sorstársak! Met nélkül (eredmények alapján doki szerint nem kell szednem), diéta+mozgás mellett (bár néha nem sikerül betartani) closti-val sikerült teherbe esnetek? Ha igen, hányadik closti-s ciklusban? Én most kezdem a 2. -at.

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nélküle is, épp most várjuk a másodikat! Kitartás!!!:)
2015. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Kitartás az van, meg pozitív gondolkodás, főleg, ha ilyeneket olvas az ember lánya :) Gratulálok :)
2015. márc. 8. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként a diéta és a mozgás kulcsfontosságú. Metet endokrinológus annyira nem javasolt, de a férjem orvos, kiírta (hosszú sztori,van egy belgyógyász ismerőse, szerinte elfért épp a met az eredményeim alapjának én meg azt hittem, met nélkül soha nem lesz semmi). Nagyon nem bírtam megszokni,elhagyta, de minden másra nagyon figyeltem. Bízz az orvosokból, kövesd az utasításait, én szorítok nagyon!!! A 3 évesünk is akkor érkezett, amikor NAGYON figyeltem az étkezésekre és a sportra, a kistesóval most vagyok 16-17. Hét között, és ő is így fogant. Ha kellenek tippek, pcos fb csoportban szupereket talalhatsz!
2015. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj, a telefonról sok lett az elírás, bocsi.
2015. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Diétára és mozgásra akkor jobban odafigyelek ezentúl. Volt amikor nagyon jól be tudtam tartani, fogytam is 10 kg-t, de sajna visszajött, mihelyt nem figyeltem annyira. Remélem, ha mindenre odafigyelek, akkor hamarosan összejön :) Férjem is nagyon babázna már :)
2015. márc. 8. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Closty csak még több cisztát okoz, a betegtájékoztatóban a PCO még kontraindikáció is (legalábbis Németországban). Csatlakoznék az előttem szólókhoz, diéta, mozgás és még annyit tennék hozzá, hogy kecskeruta tea, minden étkezés előtt egy csésze és napi 10000 NE D3-vitamin (hozzá Mg-citrát és K2-vitamin). Nekem ez segített, nagy Kislányunk 3 éves, kicsi 3 és fél hónapos. Sok siker és kitartást, megéri küzdeni érte, szülőnek lenni a világ legszebb dolga (a nehézségeivel együtt) :-)
2015. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia, met+diéta mellett 3 havi closty kúra sem segített, most indulunk lombikra. eredményeim jók.
2015. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ahogy látom, változó a siker... Hát D vitamint szedek, de ezt a kecskerutát megpróbálom még, köszi az infót. Nem adom fel, szeretném már megtapasztalni, milyen anyának lenni :)


Loszi neked gratula a két kiscsajhoz :)


Kedves utolsó válaszoló neked pedig szurkolok, hogy összejöjjön a lombik :)

2015. márc. 9. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi :) elfelejtettem írni, hogy ha rendszertelen a ciklusod, szedj esténként barátcserjét, de annak kell 3 hónap, hogy hasson
2015. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát elég rendszertelen :) Kecskeruta teát már ittam, de akkor kipróbálom a barátcserjét is :) Köszi :)
2015. márc. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!