Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek erezhetem a...

Szerintetek erezhetem a beagyazodast?

Figyelt kérdés
Az menzeszem igazabol 1.-jen mult el es a ferjemmel menzesz utan eloszor, 4.-en voltunk egyutt. Ma nagyon fajnak a bimboim es tegnap is nagyon fura szuro erzest ereztem a hasam aljaban, neha az oldalamban... olyan fura, mert nem is igazan ereztem meg ilyet. Aznap, 4.-en nagyon sok atlatszo folyasom volt, igazabol ezt sen tudom mire celni. Tudom, hogy elvileg a pém 18-22.-e korul lenne (elvileg),de elofordulhat,hogy hamarabb volt es ezt erzem?
2015. szept. 11. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

hány naposak a ciklusaid, hogy 18-22 körül lenne péd?

ha 1. múlt el, akkor olyan 10.-e körül kéne lennie. vagy ha 18-22, akkor 50 naposak a ciklusaid, akkor meg nagy valószínűséggel nincs peteérésed.


de egyébként azt gondolom, hogy ha valaki érzi a beágyazódást akkor a peteérést is érzi, nagyon ismerni kéne ahhoz a testedet és minden icipici változást felismerni, hogy ezek meglegyenek

2015. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Koszonom a valaszod :) egyebkent ugye teljesen igazad volt abban amit irtal, csak osszezavart a menzesz naptar, viszont most megneztem, 30 napos ciklus helyett, 36 naposra volt allitva... Kulonben most kezdtem el hasznalni :) es logikusan bele sem gondoltam. Egyebkent nem szoktam erezni a peteerest, ebbol kiindulva akkor a beagyazodast sem ereznem feltetlenul.
2015. szept. 14. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!