Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napos vérzés! Mi okozhatja...

Egy napos vérzés! Mi okozhatja? Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap 26 napra "megjött", minden tünet nélkül, amit furcsálottam, mert én napokkal mentruáció előtt szenvedek a mellfájdalomtól, illetve a görcsöktől! Általában 28-32 napra jön meg, és az első nap nagyon erős a vérzés! Most konkrétan alig volt valami, mára már barnázok inkább, de az is nagyon enyhe..Nem védekezünk a párommal csak megszakítással, 2x volt olyan, h miután megtörtént az orgazmusa, visszatette! Nem lenne probléma a baby! :) Volt már valakinek ilyen? Nekem 1hétig szokott meglenni, ezért nem tudom hova tenni ezt..

Köszönöm szépen a válaszaitokat és a tapasztalataitokat!!!:)



2015. szept. 11. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet terhesség, persze.

Viszont simán lehet valamilyen mechanikai hatás-sérülés által keletkezett vérzés, vagy valamilyen gyulladás.

És az is lehet, hogy most csak 1 napos enyhe vérzés van, aztán a szokásos időben pedig rendesen megjön a vérzésed.

2015. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez, de meg mindig semmi...lehet, h doki lesz belole! Van valami egyéb tanácsod? Koszonom szepen a válaszod :)
2015. szept. 12. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre ne csinálj semmit, ha hétvégén se jelentkezik vérzés, akkor a jövő héten egy reggeli vizeletből csinálj tesztet. Ha pozitív, akkor egyértelmű, ha negatív, akkor pedig majd megjön a vérzésed, ha pedig nem jön meg ebbe a hónapba, akkor érdemes még egy tesztet csinálni, ha még mindig negatív, de vérzés sincs, akkor pedig keresd fel az orvost.
2015. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! Csinaltam egyet, negatív lett! :( par nap mulva ismerlek
2015. szept. 13. 12:32
 5/6 A kérdező kommentje:
*ismétlek
2015. szept. 13. 12:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Reggelre megjött! Koszonom a válaszaitokat!:)
2015. szept. 14. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!