Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Utrogestan szedése mellett...

Ha Utrogestan szedése mellett enyhe vérzés, pecsételés van, akkor is rohanni kell a korházba? Ott mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Az eleje óta szedek Utrogestant, mert nemvárt körül pecsételtem. Lassan közeledik a 2. kimaradt menzesz időpontja, elképzelhető, hogy megint pecsételni fogok? Ha igen, egyből korház? Ott mit tudnak csinálni? A dokimat csak nem hívhatom, ha épp éjjel történik? Csak hogy legyek felkészülve, mert épp belegondoltam, hogy ha elkezdenék vérzni akkor nem tudnám mit csináljak.
2015. szept. 11. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
En mennek a biztonsag kedveert.
2015. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is szedem az ultragestant egy ket poty az semmi bar én hematomara kaptam mert én is vereztem pont menstruáció napjain terhesség alatt.nekem jo volt hogy pecselgelgetwm barnaztam hematoma igy tavozot.


De ha egy kis pottytol tobb vérzés jelentkezne akkor inkabb Menj orvoshoz.foleg ha erősödik a vérzés illetve darabosabb görcsösolsz is.


Hany hetes vagy?


Engem mar kiboritott ez a barnazas pecseteles stb...5hetesen kezdtem es csak most mult el 11hetesen.holnap uh vizsgálat piciket agodom!

De neked minden jot kivanok


Esetleg szedhetnel meh rutascorbin gyógyszert,nekem is folirta vérzés "ellalolito"illetve meherosito, de nyugodtan kérdez ra a dokidtol!

Jo egészséget!

2015. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

8 hetes vagyok. Nemvárt körül véreztem, akkor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, azt hittem megjött. Csak aztán gyanús lett, hogy 2 és fél napja csak pecsételek. A teszt után egyből vettem be Utrót, azóta nem volt egy csepp vér sem. Csak tájékoódom, hogy mit csináljak, ha mégis lesz. De úgyis megyek nemsokára a dokihoz és akkor megkérdezem tőle is.

Köszönöm a választ! Minden jót neked is!

2015. szept. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!