Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehetséges a terhesség?

Mennyire lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Már egy napja késik a menstruációm. Semmi tünetem nincs,csak fáj a fejem és néha szúrkál a hasam,mint amikor megjön. A párommal óvszerrel védekezünk,és semmilyen probléma nem volt vele.

Köszönöm a válaszokat!


2015. szept. 12. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor kevés az esély. Ha csak valami probléma nem adódott az óvszerrel. Csinálj egy tesztet, már annak ki kell mutatnia. Írd meg majd mi lett az eredmény.
2015. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű a terhesség, hiszem óvszerrel védekeztetek, csak ah esetleg kiszakadt akkor esetleg
2015. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi baj az óvszerrel,mindig leellenőriztük. Eddig nem stresszeltem,de most kezdek.
2015. szept. 12. 15:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. :(
2015. szept. 13. 11:00
 5/7 anonim válasza:

Barna folyásod van?

Nekem úg ment el a baba,hogy észre sem vettem,csak szúrkált a hasamba és barna folyásom volt :(

2015. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincs!

Még mindig fáj a fejem meg néha szúrkál a hasam,de semmi jele menstruációnak. Holnap tesztelek.

Sajnálom,hogy elment a babád! :(

2015. szept. 13. 22:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Negatív lett,de semmi ma sem jött meg!
2015. szept. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!