Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kérdésem van hogy,...

Olyan kérdésem van hogy, miután a párom elélvezett a gatyájába és utána 20-30 percel késöbb szexeltünk ugy hogy nem törölte meg meg nem volt pisilni se de csak pár percig szeretkeztünk lehetséges hogy teherbe eshetem?

Figyelt kérdés
még annyi hogy 6 honapig fogamzásgátlot szedtem de kb 3 honapja abba hagytam maradhatot még a szervezetembe vagy már kiürült ??

2015. szept. 5. 11:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Kigondolok én is valami hasonló kamu kérdést:-))))
2015. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Lehetsz terhes. Simán. Pearl index 35. (így élvezés után még magasabb is, szerintem).

Igen, már ezer éve "kiürült".

2015. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kedves parod hany eves hogy a gatyajaba elvezett?!
2015. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gáz ha nem tisztálkodik utána sztem...amugy ha nem ürülne kia gyogyszer,nem lenne megvonásos vérzés sem,szoval az a tabletta téged már nem véd...
2015. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mégis hány éves megy el a gatyájába? max egy szűz 14 éves. meg ezt a kamut,hogy nem törölte meg meg semmi,persze ott a cuccos a ruhájába,őt meg nem is érdekli
2015. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!