Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázgatás mentruáció helyett...

Barnázgatás mentruáció helyett! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap kellene megjonnie viszont tegnapelőtt nagyon minimálisan vereztem, ami el is múlt, de azota nagyon nagyon picit barnázok..hasam feszül, de nem mintha meg akarna jonni, hanem olyan furán! Mi lehet ez? Lehet h baby? Normalis ez? Volt mar valakinek ilyen? Mire utalhat?

Koszonom a segítséget!!!:)



2015. szept. 12. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Normálisnak valószínűleg nem mondható, nekem a mostani terhességem így kezdődött, menstruáció helyett barnázás, aztán elmúlt, rosszul voltam, úgyhogy csináltam tesztet, ami pozi lett, aztán volt vérzés, elmentem dokihoz és kiderült, hogy hematóma van a baba mellett, azóta is kb 2-3 naponta van barnázás, majd meg őrülök miatta, de a baba fejlődik, nemrég voltam uh-on. Írt fel Utrogestant a doki, azt szedem, de azért ez nem normális az tuti.
2015. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Holnap teszteltek akkor egyet szerintem..koszonom a válaszod :)
2015. szept. 13. 08:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem babát jelentett :) Vasárnapra nem vártam, szombat éjjel elkezdtem barnázni, azt hittem megjön. De vasárnap egész nap nem indult be, csak rózsaszínes. Hétfőn szintén. Akkor már gyanús volt és teszteltem. Hatalmas pozi lett :) Szorítok!
2015. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vettem 2 Gabriel tesztet! Szerintetek megcsináljam most? :) holnap reggel meg egy masikat, ha neg!
2015. szept. 13. 09:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsinálhatod :)
2015. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Negatív...na ilyenkor mi van? :(
2015. szept. 13. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem baba volt, pont ahogy leírtad, menstruációs időben csak barnáztam, szokásos ideig (4-5 nap). Viszont! Egy csepp élénpiros színű vér sem volt. Rá pár napra csináltam tesztet, egyértelműen pozitív volt.

Menj dokihoz, ha parázol, ő látni fogja UH-on.

2015. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Várj pár napot és ha nem jön meg teszteélj még.
2015. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van valami a teszten, de olyan mintha a kontroll csík lenne...holnap hivom az orvosom, aztan majd mondja, h mi a teendő...de mar a mellbimbom "leszakad", úgy fáj, es az erek jobban látszódnak rajta...hasam olyan fura, mintha fel lennek puffadva! Nem tudom hova tenni ezeket:-/
2015. szept. 13. 21:28
 10/13 A kérdező kommentje:
Na megjött, ahogy megcsinaltam a reggeli tesztet..koszi csajok a válaszaitokat :)
2015. szept. 14. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!