Terhes vagyok? 17/l

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek.Utoljára Augusztus 12-én voltam együtt a barátommal,nem élvezett belém.Ezt követő héten meg is jött.Mindig kedden reggel jön meg (az elején Előfordult,hogy csak szerdán jott meg),ma viszont nem jött meg,legalábbis eddig.Augusztus 15-19 között antibiotikumot szedtem,de ugye azóta nem voltam senkivel,+pont akkor szedtem az antibiotikumot,amikor menstruáltam.Nahyon Félek most,hogy teherbe estem.

2015. szept. 15. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű hogy terhes vagy. Nekem is óramű pontossággal jött meg fogamzásgátló szedése alatt de néha előfordult pár órás, egy napos késés. De ha az megnyugtat vegyél egy tesztet, bár szerintem fölösleges.
2015. szept. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy mindig kedden jön meg? Már ez hogy lehetséges? Van mondjuk 28 napos ciklusod, de nem jön meg a 28. napon, mert szerda van és vár egy hetet majdnem, hogy kedd legyen? Már bocsi, de ez ultra hülyeség. A ciklus nem hétfőhöz, keddhez stb köthető... Szerintem azért nem jön meg, mert rástresszelsz arra, hogy neked csak kizárólag kedden jöhet meg. Azzal kellene tisztában lenned, hogy hány naposak a ciklusaid, mert késést ez alapján lehet megállapítani. Lehet, hogy tök normális minden most is, csak még nem telt le a ciklusod, mert pl pénteken fog.
2015. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló.. ha 28 napos ciklusai vannak akkor bizony mindig kedden van a 28. nap..
2015. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére Megjött.Fogamzásgátló szedése mellett 28 napos a ciklusom,és bizony mindig keddre esik a menstruációm,nem nehéz utánaszámolni.
2015. szept. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!