Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyógyszer, a stressz vagy a...

A gyógyszer, a stressz vagy a gólya? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval 9-10 hónapja szedek fogamzásgátlót. Korábban mindig a gyógyszermentes hét utolsó 1-2 napján jött meg és nagyon minimálisan. Semmi görcs, pattanás, puffadás, rossz közérzet, szeszélyesség. Szóval semmi általános "havibajos" tünetem nem volt elég sokáig.

Most az utolsó 2-3 hónapban viszont a gyógyszer abbahagyásának már a másnapján, vagy egy nappal később megjött elég erősen és görcsökkel, de csak ennyi. (ezt ráfogtam a stresszre, mert most költöztünk és elég sok egyéb változás is van az életünkben).

Tudom, hogy itt hibáztam egyet, de pénteken kellett volna abbahagynom erre a hétre a gyógyszert, viszont nem jutottam hozzá, így szombat hajnalban(4 körül) vettem be az utolsót(egyébként este 10-11 között veszem be).Még nincs semmi. Az utóbbi időben görcsölt már előtte is, most viszont semmi. Se vérzés, se görcs, a szeszélyes hangulat az itt van, röhejesen kívánós és fáradékony vagyok. És az utóbbi egy-két héten kijött pár pattanás amik viszont eddig gyakorlatilag soha nem fordultak elő. Hányingerem is van, de csak éppen hogy(nem eszem rendszeresen/rendesen mostanában). Máskor nem tévedtem eddig a gyógyszerrel, mindig rendesen vettem be.

Lehet, hogy az újabb adag stressz kavart be, vagy a gyógyszer szórakozik? Vagy aggodalmak közepette inkább csináljak tesztet?



2015. szept. 15. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
és kicsit a hasam is be van keményedve, de nincs semmi szurkálás, vagy hasonló
2015. szept. 15. 16:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet.
2015. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gólya.
2015. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A teszt szerint nem gólya.
2015. szept. 16. 13:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Ellenben most görcsölök és van egy kis barnás pecsét, de nem rendes havi
2015. szept. 16. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!