Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye a terhességnek?

Mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
együtt voltam a barátommal, igazából petting volt, de egyszer behatolt. Csak egyszer be tövig majd ki és ennyi. Ez még a legelején volt. Az előtt 2 héttel élvezett el legutóbb. A kérdés nem az, hogy lehetek-e terhes, hanem az, hogy mekkora rá az esely? Ez egy hónapja történt és nekem 2 hete késik. Máskor is volt, hogy 50 napos volt a ciklus, azaz csak egyszer. De az elmult pár hétben többször fájt az alhasam, pont úgy, ahogy menszesz elött szokott. A párommal távkapcsolatban élünk, fél évente egyszer látom és akkor is csak egy hétre jön haza. Legutóbb kétszer voltunk együtt ezzel az alkalommal együtt. Ez is kihathatott a ciklusomra esetleg?
2015. szept. 15. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

50%

vagy igen, vagy nem

2015. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ez pont ovulációkór történt.
2015. szept. 15. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Idegeskedsz, hogy terhes vagy-e, az pedig kihat a ciklusodra és késni fog. Vegyél tesztet, tök olcsón lehet kapni, aztán majd megnyugszol. :)
2015. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ilyen sokat késik az idegeskedéstől?
2015. szept. 15. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:

3 hetet is késett nekem attól... igaz még vizsgaidőszakom is volt és az a stressz is rátett egy lapáttal...

hidd el, hogy rengeteget számít :)

2015. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az előtt 2 héttel élvezett el legutóbb."


Akkor hogyan védekeztetek?


Ha egy hónapja volt az ovulációd, és esetleg teherbe estél az előváladéktól, akkor most már kb. hat hetes terhes vagy, bármikor kimutatná egy otthoni tesz már nem csak reggel vizeletből.


Az esélyét nem tudnám, nem is akarnám megtippelni.

2015. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt valaki magyarázza már el nekem, hogy mi a jó abban hogy benyomja majd kihúzza egyszer. Ha már úgysem vdekekeztek végülis nem tök mindegy? Vagy ez csak nekem fura?
2015. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja történt, akkor már simán csinálhatnál terhességi tesztet, már két hét után lehet. Nem állapítható meg számszerűen, mennyi az esélyed a terhességre, de van. És jóval nagyobb, mint ha védekeztetek volna. Ennyit lehet mondani.
2015. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!