Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye a terhességn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye a terhességnek? Sok mindent hallottam, de nem vagyok biztos a dolgokban, használtam esemény utanit, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Múlthéten csütörtökön múlt el a menstruaciom,másnap pedig szeretkezés közben kiszakadt a gumi. Másnap vettem be esemény utáni tablettát, escapelle nevűt, kevesebb mint 24 óra elteltével. Úgy hallottam ez elég erős gyógyszer,meg ugye nagy hormonbomba a szervezetnek,es fel is boríthatja a következő menstuaciomat. Menstruaciot követően nincs peteérés,ugye? Szóval a tablettával együtt szinte biztos a terhesség kizárása? 1-2 napja kicsit görcsölök,ez a gyógyszertől lehet? Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 24. 18:10
 1/1 zombienyul válasza:
Ha bevetted az eseményutánit, akkor szerintem 0% esélye van, hiszen erre van kitalálva, de ha nagyon aggódsz akkor csinálj egy terhességi tesztet 1 hét múlva, mjad még egyet 2 hét múlva, az már biztos eredményt mutat majd. :)
2015. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!