Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? 3napja kesik a mensim (28-29naposak a ciklusaim) a baratommal az utolso (augusztusi) mensim utan egy nappal voltunk egyutt ugy h gumi nelkul odatette.

Figyelt kérdés
De nem tette be gumi nelkul. Egesz honapban semmi tunet, csak most az hogy nem jon meg. Tegnap volt egy kis "barnazas" ma meg meg fog jonni erzesen volt kb fel oraig. Mindig ovszerrel vedekezunk. Terhes lehetek?!
2015. szept. 15. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ismét egy IQ harcos.

Tesztről nem hallottál még?

Tudod h fogan a baba, mi kell hozzá??

És most gondolkodj!

2015. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De kepzeld hallottam, hetvegen van csak modom tesztelni.
2015. szept. 15. 18:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Most odatette gumi nélkül vagy sem? 😃
2015. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Odatette de nem tette be. Nagyon vigyaztunk.
2015. szept. 15. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy,nyugi....de tessék védekezni
2015. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted miert kesik? :( es a barnas paca? A hasgorcsok? :( de semmi terhessegi tunet, se mellduzzadas/erzekenyseg, se hanyinger, se szagerzekenyseg se semmi :( igyekszunk nagyon figyelni de fog.gatlot nem merek meg szedni:/
2015. szept. 15. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a stressztől,de lehet ez egy ilyen ciklus. Én a párommal most próbálkozunk a kistesóval, s az utóbbi 2 hónapban kb. 24-25. napon volt egy kis barnázásom s arra gondoltam hogy beágyazódás ...de mind a két hónapban megjött. Ne izgulj! Remélem segítettem.
2015. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) sok sikert a babahoz!! :)
2015. szept. 15. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:
csak szólok hogy nem mindig vigyáztatok..az nem vigyázás hogy óvszer nélkül odarakosgatja. Addig ne játszatok ilyennel míg nem tudnátok eltartani
2015. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!