Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzasgatlo befolyasolja...

A fogamzasgatlo befolyasolja a homersekletet, vagy lehet terhesseg tabletta mellet?

Figyelt kérdés

Evek utan kezdtem el ujra fogamzasgatlot szedni, most kezdtem el a 2. levelet.

A szunet 3.napjan jelentkezett egy alkalommal pecsetelo verzesem, am csak a 6.napon volt a megvonasos verzes, ami 1 nap alatt el is mult a normalis 4 helyett.

Az alaphom 35-36°C szokott lenni, am a menstruacio idelye alatt es most igy 2 nappal utana is 37.2°C

Arra lennek kivancsi hogy a tabletta befolyasolja-e a hot, vagy fen allhat-e gyogyszer mellet terhesseg? Koszonom.



2015. szept. 16. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:

A tabletta befolyásolhatja a hőt, hiszen jó esetben nem mennek végbe azok a hormonális folyamatok, amiket a görbe jelez. A mostani hődnek akkor lehetne jelentősége (de még akkor sem biztos), ha tudni lehetne, hogy mennyi gyógyszer mellett az alaphőd, de mondom, szerintem még úgysem biztos, hogy jelent valamit.


Ugyanakkor ritkán, de előfordulhat gyógyszer mellett terhesség, úgyhogy hőmérőzés helyett inkább tesztelj egyet.

2015. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!