Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit látni a teszten?

Szerintetek mit látni a teszten?

Figyelt kérdés

[link]


A teszten hogy elkezdett a kontrollcsík megjelenni, 2-3 másodpercre a második vonal is. a tesztidőn bellűl született az eredmény, és a tesztidőn túl sem tüntek el a vonalak. Tudom a tesztidőm túl nem számít... Az időzítésünk a babára jó volt, Mára nem várom. Pár nappal ezelőtt volt szurkáló érzés a méhemben. váladék nem tudom volt-e sötét színű bugyit hordok.

Ma fogok menni nőgyógyászhoz rákszűrés leletért. Szerintetek fog foglalkozni a pozitív eredményemmel?



2015. szept. 16. 11:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Én ezen egy csíkot látok:(
2015. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Én nem látok 2. csíkot.... Ha mára nem várod, akkor kizárt, hogy fog foglalkozni a teszttel, mivel még semmit nem láthat. Azt gondolom, hogy az fogja mondani, hogy tesztelj még, és ha tuti pozi akkor kb. 2 hét múlva, amikor már kb. 6 hetes terhes vagy, akkor menj vissza hozzá.
2015. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Gratulalok. Szep pozitiv. A nogyogyasz ezzel az eredmennyel meg nem tud mit kezdeni, nem latszik meg uhn ilyenkor semmi. Max elkuld vervetelre. Uh-n majd 2-3 het mulva mar szivhang is lesz.
2015. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Ezen mit nem lattok? Majd leugrik a tesztrol a 2 csik...
2015. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Én nem iazgán látom, hogy az a 2. csík, vagy a ragasztás a teszten? Kicsit élesebb képet nem tudnál csinálni? Amúgy ha az a 2. csík, akkor pozi.
2015. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

En sem ertem ezen valaki hogy nem latja a masodik csikot,mikor egyertelmuen ott van.

Bezzeg ha valaki feltolt egy full negativ tesztet,tuti valaki odakepzel egy masodik csikot. :D

2015. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mikor csináljam a következő tesztet?
2015. szept. 16. 11:25
 8/35 anonim ***** válasza:
szép +
2015. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Legyen vki olyan kedves és linkeljen be egy olyan képet, ahol a 2 csíkot megjelöli, mert úgy tűnik én vagyok a vaksi mert nem látok semmit...Köszönöm előre is.
2015. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Na, kék a ruha vagy fehér? :D
2015. szept. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!