Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit látni a teszten?

Szerintetek mit látni a teszten?

Figyelt kérdés

[link]


A teszten hogy elkezdett a kontrollcsík megjelenni, 2-3 másodpercre a második vonal is. a tesztidőn bellűl született az eredmény, és a tesztidőn túl sem tüntek el a vonalak. Tudom a tesztidőm túl nem számít... Az időzítésünk a babára jó volt, Mára nem várom. Pár nappal ezelőtt volt szurkáló érzés a méhemben. váladék nem tudom volt-e sötét színű bugyit hordok.

Ma fogok menni nőgyógyászhoz rákszűrés leletért. Szerintetek fog foglalkozni a pozitív eredményemmel?



2015. szept. 16. 11:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Én látom azt is, hogy mit látnak egyesek csíknak, meg látom azt is, hogy az lehet csak a teszt ragasztása, ezért kértem élesebb képet, de azt nem kapunk úgy tűnik :P
2015. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van bekarikázva, de ez a kép alapján én nem tudom eldönteni, hogy ez mi.

2015. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de ez a ragasztás és az illesztés, fullra nem a 2. csík....akkor még sem vagyok vak, hogy nem látom:)
2015. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Igen, én is inkább a ragasztásnak mondanám. Azér lenne jobb egy élesebb kép, amin látszik, hogy csí
2015. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

bocsánat, elküldte

Szóval amin látszik, hogy csík vagy a ragasztás.

2015. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 otcseh válasza:
Milyen ragasztásról beszéltek?Ez egy belemártós teszt nem pedig szétoperált akkor hol van ragasztás?Egyébként a ragasztás nem szokott rózsaszín lenni.Ott a második csík nyugi de csinálj egy kazettásat vagy rápisilőset és abból jobban fog látszani.Szerintem ha kimutatta pár másodperc alatt akkor a délutáni pisiből is kimutatja. Drukkolok :)
2015. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

[link]


Erről a ragasztásról beszélünk. Szerintem nem igazán lehet eldönteni a kép alapján, hogy a ragasztást látjuk, vagy csíkot.

2015. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Hát aki ezt ragasztásnak látja, az nem csinált még tesztet.

Az a rózsaszín csík ami majd leugrik róla kb, ugyanott van, ahol a második csíknak lennie kell.


ha szerintetetek ez ragasztás, akkor mégis hol kellene lennie a második csíknak, áruljátok már el?

2015. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Hát én biztos vagy 100 tesztet csináltam már életemben, mégsem tudom eldönteni :)
2015. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Sajnos telefonnal nem tudok jobb képet csinálni.

Aki a délutáni tesztre gondolt; szerintem inkább holnap délután csinálok, miután hazaértem, és aludtam is egyet...


[link]

[link]

2015. szept. 16. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!