Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit látni a teszten?

Szerintetek mit látni a teszten?

Figyelt kérdés

[link]


A teszten hogy elkezdett a kontrollcsík megjelenni, 2-3 másodpercre a második vonal is. a tesztidőn bellűl született az eredmény, és a tesztidőn túl sem tüntek el a vonalak. Tudom a tesztidőm túl nem számít... Az időzítésünk a babára jó volt, Mára nem várom. Pár nappal ezelőtt volt szurkáló érzés a méhemben. váladék nem tudom volt-e sötét színű bugyit hordok.

Ma fogok menni nőgyógyászhoz rákszűrés leletért. Szerintetek fog foglalkozni a pozitív eredményemmel?



2015. szept. 16. 11:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon látványos, pozitív teszt.


Előkerestem a régi pozitív tesztemet, ilyennel teszteltem anno. Ahol a rózsaszín papír véget ér, ott a ragasztás vége. Amit sokan a fehér ragasztás végének látnak, az már a "teszt" zóna.

2015. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Igen, ez már egyértelmű, pozitív, gratulálok!
2015. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 otcseh válasza:
Egyetértek ez pozitív.Szerintem is a rózsaszínnél kezdőik a ragasztás. De jó neked :)
2015. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Én sima két csíkot látok, semmi ragasztást. Na mindegy lehet én vagyok vaksi :D
2015. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mit láttok, de az csak a ragasztás.
2015. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek még egyet, és vigyázok magamra. Sajnos nagyon nehéz a munkám, és éjszaka dolgozok.
2015. szept. 16. 13:40
 27/35 anonim válasza:
Abszolut lätszik hogy pozitív teszt.
2015. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Ez egy egyértelmű pozitív teszt.

Ilyennel teszteltem én is, és valóban a rózsaszín résznél van a ragasztás vége.

2015. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

na,barátnőm most csinált ugyanilyen tesztet,és valóban pozitív,ide tettük a képernyő mellé,és ez pozitív.ott kell lennie a második csíknak,ez nem ragasztás.

és igen aki nem látja az egyértelműen VAK.

2015. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Fenykepezzetek mar le h masok is elhigyjek. :-)
2015. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!