Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi szólnál ha a párod ezt...

Mi szólnál ha a párod ezt mondaná leendő gyerek ügyében?

Figyelt kérdés

Nem tudom még biztosan, hogy terhes vagyok e. Mondtam a páromnak hogy benne van a pakliba, a napokon belül csinálok tesztet. Nem terveztünk gyereket. Nem nagyon mondott semmi, csak kérdezte hogy mikor derül ki, illetve hogy mit lehet akkor tenni. Ezzel sugallva hogy el e lehet vetetni.

Én sem akarok gyereket, nem tudom mit tennék. De ő neki ez jutott eszébe. Hozzáteszem, tényleg nem volt ez soha téma, mert mindig azt mondtam hogy nekem nem kell gyerek.


2015. szept. 16. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok abortuszpárti, de azokat is megértem, akik nem akarják kihordani.
2015. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
mivel azt hangoztattad, hogy nem akarsz gyereket, gondolom magától ertetodonek vette, hogy nem tartanad meg. egyébként a te párod.. beszélgessetek sokat, az ilyen komolyabb kérdésekrol is!!
2015. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnek rajta, hogy gyereket akarok egyedülálló anyaként, vagy a páromat akarom gyerek nélkül. Mondjuk nem is ert és m, mit vártál, ha eddig azt hangoztattad, hogy nem akarsz gyerejet l
2015. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, mert nem mondaná ezt. Még azelőtt megbeszéltük, hogy "mi lesz, ha esetleg", mielőtt először lefeküdtünk. A kommunikáció csodákra képes.
2015. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
"Hozzáteszem, tényleg nem volt ez soha téma, mert mindig azt mondtam hogy nekem nem kell gyerek." - kérdező, ezek után min csodálkozol? Ha a párod gyereket akart volna mostanában, ezek után nyilván már nem lenne veled...
2015. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig azt mondtad hogy nem kell akkor tuti azt hiszi hogy elveteted...

Szerintem beszéljétek meg a dolgot..

2015. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem szólnék semmit, felelősségteljes emberek esetében ezt is meg kell beszélni, van olyan helyzet, amikor a kapcsolat, vagy a körülmények nem alkalmasak a gyerekvállalásra. Említés szintjén abszolút megengedhető és nem sértő egy ilyen kérdés.
2015. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagyok: nekem sem kell gyerek, és nekem is az abortusz lenne az első, ami eszembe jut. Mi bajod van azzal, hogy a párodnak is?
2015. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Megbeszélnénk, átgondolnánk. Mivel mi sem akarunk gyereket több okból sem, nyilván bennünk is felmerülne, hogy akkor mi legyen? Nem vagyok igazán abortuszpárti, úgyhogy nagyon át kellene gondolnunk.

Nem értem, mi bajod azzal, hogy ez a gondolat felötlött a párodban, ha egyikőtök sem akar gyereket és te ezt többször hangoztattad is? Beszéljétek meg.

2015. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Nekem az jött le h határozottan egyikőtök se szeretne gyereket.

Viszont ha már teherbe estél legalább ne öld meg ha megszülted simán örökbe adható.

Csomóan vágynak gyerekre, biztos h lenne neki szülő.


Persze ez csak 1 vélemény.

2015. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!