Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhatnak ezek a dolgok babára?

Utalhatnak ezek a dolgok babára?

Figyelt kérdés
11.dpo, enyhe szédülés és émelygés , mindjárt megjön érzés, enyhe görcs, barnázgatás, feszülő megnövekedett fájó cicik,hőhullám. Reggel megcsináltam az első jóstesztet, és megjelent egy jól látható csík. Vasárnapra nem várom. Köszi a válaszokat előre is.
2015. szept. 17. 08:31
 1/6 A kérdező kommentje:
A barna átcsapott mensiszerű vérezgetésbe,de ez 22 napra még nagyon - nagyon korai lenne, 26-28 naposak a ciklusaim mindig.
2015. szept. 17. 12:08
 2/6 anonim válasza:
Szerintem lehet baba nekem beagyazodasnak tunik ... ha vasarnap nem jon meg utanna tesztelj... nekem mensi elmaradasa utan 2 nap eros pozi teszt.. sok sikert 31 hetes kismama :)
2015. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon remélem, hogy ez a mai dolog csak a be ágyazódás jele, de teljesen olyan lett már egy idő után, mint az első mensis nap. Azért nem értem, mert soha de soha nem jött még meg ennyivel korábban.:( Amúgy világosabb és hígabb, mint korábban, csak nem olyan éppenhogy pöttyözgetős, mint ahogy mások írják... a
2015. szept. 17. 18:49
 4/6 A kérdező kommentje:
azért még reménykedem...:)
2015. szept. 17. 18:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig nagyon gratulálok!:) Szeretnék már ott tartani, ahol te:)
2015. szept. 17. 18:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nem reménykedem, ez tényleg megjött...:(:(
2015. szept. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!