Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vmi betegségre utalhatnak a...

Vmi betegségre utalhatnak a következô dolgok?

Figyelt kérdés
Mindez az anyukámmal történt még a téli szünetben. 39 éves. Egyik este nagyon felment a vérnyomása fájt a feje és szédült. Utána olyan emlékei voltak amik nem történtek meg. Elmentünk az orvoshoz, aki azt mondta ahogy kommunikál látszik hogy nincs semmi mentálos baja. Sztem pedig csak úgy az embernek nemclesznek hamis emlékei. Azt mondta, akkor nem tudta szétválasztani a hamis emlékeket a valódiaktól. Sztem ez nem normális. Mi a véleményetek?

2014. márc. 10. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen orvoshoz mentetek? Pszichológust vagy pszichiátert kellene megkérdezni erről. Lehet a vérnyomás gond okozta,de más baj is lehet. Bár ha csak egy alkalommal volt ilyen,lehet nincs is nagy baj. Nálam pl gyakrabban van hasonló gond,bár nekem alapvetően gond az emlékezés.
2014. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!