Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire utalhatnak ezek a dolgok?...

Mire utalhatnak ezek a dolgok? Hogyan jön el a változás?

Figyelt kérdés
Egy értelmes jó képű pasi vagyok. de sokszor olyan zavarban érzem magam hogy az nem igaz. ha számomra kellemetlen szituba keveredek akkor előveszem a telómat mintha beszélnék,csak nehogy hozzám szóljanak alapon. nem tudok kinőni belőle és ez tök gáz .már 22 éves vagyok és mondok egy jó példát. sétálok az utcán jön szembe 2 lány akik mondjuk eléggé csinosak. én annyira zavarba jövövk hogy nem merek elmenni mellettük,előveszem a telót és úgy mintha meg könnyebbülnék. ez mitől lehet?hogyan tudnék erről leszokni?egy discoba is ha elmegyek nem merek táncolni mert attól félek hogy mindenki engem bámul és hogy tuti szarul táncolok:S olyan szar hogy úgy érzem ez ellen nem tudok mit tenni
2013. jún. 1. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet én is szoktam, de nekem szociális fóbiám van... :S
2013. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én ezzel még nem voltam orvosnál,de nem tudom hogy ez betegség e vagy mi ez:S
2013. jún. 1. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne orvoshoz, pszichológushoz menj.
2013. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van. Szociális fóbia.

Menyj pszichológushoz, ezt kezelni kell.

2013. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!