Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken kell megcsinálnom a...

Pénteken kell megcsinálnom a menotestet, az orvosom javasolta. Lehet, hogy terhes vagok, aminek nagyon örülnénk, de olyan fajta görcseim vannak, mint menzesz előtt. Viszont a menzeszem késik, már jó ideje. Mitől van ez görcsös fájdalom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mitől, azt én sem tudom, de szeretnélek azzal megnyugtatni, hogy amikor teherbe estem nekem is olyan görcseim voltak, hogy csak ültem és pislogtam. Előtte pedig soha. Akkor még nem tudtam, hogy babát várok, rá néhány napra derült ki, hogy ez nem is az a késő mensi... A görcsök a 6. hét tájára teljesen elmúltak.

Sok sikert a két vonalkához!!!!

29 hetes kismama

2008. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!