Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi utolsó napján, ha csak...

Mensi utolsó napján, ha csak odaérintette, de nem tette be, és még a legelején voltunk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mindig óvszert húz, de most meg akarta nézni milyen érzés, és nem szólt. Amikor észrevettem azonnal szóltam neki és elvette, de azért ott volt vagy egy percig legalább. De bemenni nem ment be, csak a "bejáratnál" volt.

Lehet baj?


2015. szept. 18. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. De a tudtod és engedélyed nélkül haszálja a tested olyasmire, amibe nem egyeztél bele. Ez nagyobb gond, szerintem, mint amennyi most a teherbeesés kockázata.
2015. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És legalább kiraktad rövid úton a szűrét?

Mert aki ilyet tesz, az nem szeret, csak magára gondol.


Egyébként nem valószínű. Nagyon suerencsétlennek és mellé hipertermékenynek kellene lenni, hogy egy kis odadörzsiből gyerek legyen. Az igazi veszélye ennek a játéknak, hogy fél mp becsúszni.

2015. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Olyan "majdnem bement" érzés volt, akkor kérdeztem rá, szóval lehet, hogy egy fél centit már bent volt, de rendesen tuti nem.

Kicsit elvesztette a fejét, de megígérte, hogy többet nem teszi, nem akart megbántani.

2015. szept. 18. 17:18
 4/8 H_Vivien ***** válasza:
34%
Elég esélytelen, hogy terhes legyél, még akkor is, ha betette. Ahhoz, hogy terhes legyél el kell, hogy élvezzen, vagy legalább előváladéknak kell lennie és persze Neked peteérésnek. A menstruációd utolsó napján kevés az esélye, hogy peteérésed legyen. Azt azonban jó tudni, hogy a spermiumok még pár napig életképesek benned. Szóval, ha nem akartok babázni, akkor csak óvatosan.
2015. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"menstruációd utolsó napján kevés az esélye, hogy peteérésed legyen. "


Úgy hogy a ciklusáról egy szót se szólt, mi alapján mondod hogy kevés az esély?

Csak egy rövidebb ciklus kell, s mindjárt eltrafálta az ovuja napját.

2015. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 H_Vivien ***** válasza:
A legelső mondatában említette, hogy a menstruáció utolsó napja. Miért kell rögtön belekötni mindenbe úgy, hogy el sem olvasod?
2015. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már megint a fogalomzavarok... A menstruáció első napjától van a peteérés. Ugyanis az egy folyamat, ami a tüszőrepedésig tart. (Amire ti gondoltatok.)


Bocs az offért, kérdező! Amúgy nagyon-nagyon kicsi az esély, szerintem nyugodj meg! De azért tényleg jó lenne vele megbeszélni, hogy mivel játszik...

2015. szept. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A legelső mondatában említette, hogy a menstruáció utolsó napja. Miért kell rögtön belekötni mindenbe úgy, hogy el sem olvasod?"


A menses utolsó napja... Áruld már el hogy ezzel mégis mit tudtál meg a ciklusa hosszáról?


Pl: 21 napos ciklus esetén ovuláció 21-14=7. ciklusnapon valószínű, ami sokaknál a menses utolsó napja, s ilyen ciklus mellett az egyik legtermékenyebb, de már a vérzés 4. napja is jócskán esélyes egy 21 napos mellett.


Ehhez még hozzájön hogy az adott ciklus hossza mindig csak utólag derül ki, így lehet akár 32 napos átlagos ciklushosszal is teherbe esni a vérzés (és a ciklus) 5. napján (jelen!).

2015. szept. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!