Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció vége utáni...

A menstruáció vége utáni napon nem védekeztünk. Mennyi az esély hogy terhes vagyok? 26-28 naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja! Nyilván valamennyi van, de ehhez tudni kellene,hogy mikor van ovud.
2015. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Védekezés nélküli szex után mindig van valamennyi esély. Hogy mennyi, azt nem lehet tudni. 28 napos ciklussal 10. nap volt peteérésem. Hány napos a menzeszed egyáltalán?
2015. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 25-28 napos ciklussal 5. és 15. napon is estem már teherbe. Mindig van esély.
2015. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem ekkor fogant. 6.napon.
2015. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az pont jó, ha ciklus közepi peteérésed van, mivel a spermák 5-7 napig is elélhetnek (br az átlag inkább 3 nap). Tekintve, hogy 26 napos ciklusnál a 12. nap körül is lehet peteérés, az teljesen jó lehet a babához. Spontán peteérés egyébként bármikor lehet. Barátnőméknek is így fogant, ahogy te írod.
2015. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!