Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esély. Ki-mióta...

Új hónap, új esély. Ki-mióta várja türelmesen a babát?

Figyelt kérdés

Hányadik baba, mióta próbálkoztok?


Nekünk 2. baba lesz, 5. hónapja várjuk. Nagyon. Úgy izgulok minden ciklus végén, hogy hátha most... de eddig semmi. Ti hogy bírjátok a várakozást?


2015. jan. 11. 12:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Első babára várunk, 32 hónapja... Voltak jobb és rosszabb időszakaink is, most éppen szerencsére találtunk olyat, ami lefoglal (ebben a hónapban lesz kész a házunk és elköltözünk végre az albérletből). Voltunk kivizsgáláson még a legelején, mert sajnos látszott, hogy a fogamzásgátló után nem állt vissza a ciklusom, így derült ki, hogy hormonzavarom van, arra szedek gyógyszert. Bízom benne, hogyha elköltöztünk, és nem stresszelünk végre a házas dolgokon, akkor sikerülni fog! Szerencsére fiatalok vagyunk, "van időnk" várni, míg komolyabb meddőségi kezelésbe vágnánk :)


Drukkolok neked nagyon kérdező! :)

2015. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
2. baba, 4. hónapja van éles próbálkozás. Előtte is szerettük volna, akkor viszont nőgyógyászati műtét miatt nem lehetett. Azóta hormongondok derültek ki, úgyhogy most azzal is küzdünk.
2015. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Húha, az nem semmi, 32 hónap... nagy lelki erő kell hozzá! Szorítok, hogy az új házba új családtag érkezzen hozzátok! :)
2015. jan. 11. 13:04
 4/28 anonim ***** válasza:
Nekünk ez az 5. hónap, második babát szeretnénk most. Első 2 év után jött össze spontán ( már 4 éves múlt). Nincs problémánk, Állítólag a stressz... Ebben a hónapban elkeztem megint szedni az E vitamint. Nem tudom van e összefüggés, de az elsővel is utána lettem terhes :)
2015. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nekünk második hónap telt el sikertelenül. Én próbálom a pozitív dolgokat keresni pl.tudunk még egy hónapot spórolni, meg védekezés nélkül szeretkezni de a férjem aggódik, hogy valami bajunk van. Pedig szerintem ez a 2hónap a 32höz képest semmi. Bízom a következőben, hogy végre legyen egy babánk. Régóta szeretnénk de csak most jött el az idő, hogy a körülmények is megengedik. :)
2015. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmivel bíztatom magam, még egy védekezés nélküli, laza hónap, kicsit erősebb sport, még tudok leadni egy-két kilót, tehetek/ehetek olyan dolgokat,amiket később már nem, stb. De már nagyon hiányzik egy másik baba. Alig várom a várandósságot is, tele volt problémával az első, de én akkor is imádtam! :)
2015. jan. 11. 13:29
 7/28 anonim ***** válasza:

Nálunk 7 hónap telt el, első baba lenne. Sajnos volt egy korai vetelesem közben, emiatt kicsit kétségbe esett lettem.

Drukkolok nektek!

2015. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

2 éve döntöttük el,hogy babát szeretnénk.

Azóta sikerült kétszer is teherbe esnem,viszont egyik baba sem maradt velünk,nem volt szívhang a 8. héten. :(

Az utolsó missed ab óta ez volt a 7. sikertelen hónapunk. :(

Minden kivizsgáláson túl vagyunk már,az inzulinnal van problémám,5-10 kg feleslegem van.

A diétát már elkezdtem,holnaptól pedig edzeni is eljárok,remélem ez meghozza majd a sikert.

2015. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

4 honapja probalkozunk nekunk a 3. baba lenne..

Az elso 2 baba azonnal osszejott, furi hogy most nem..bar akkor nem is foglalkoztam vele..most igen😊

Kedves elso valaszolo, tutti ahogy elkoltoztok jonni fog a baba, hidd el ez mindig igy van!!!!!

Drukkolok mindenkinek!

2015. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Bliztrix válasza:

Sziasztok!


Mi elég szerencsések vagyunk párommal. Az első csemetémre kb 6-7 hónapot kellett várnunk. A második 2 hónapba telt csak. Szerencsére mindkét lányom egészséges!

Sok sikert mindenkinek!

2015. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!