Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepesztő miatt (Ovitrel...

A tüszőrepesztő miatt (Ovitrelle) meddig lesz pozitív a HCG teszt? Hány nap alatt ürül ki?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2015. szept. 20. 08:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Volt már egy inszeminációnk, akkor a repesztő utáni 9.-ik nap már negatív volt a tesztem. Most megint 9 nappal a szuri után vagyok, de halvány pozitív a teszt. Azért teszteltem, mert szerettem volna látni hogy a HCG kiürült a szervezetemből és majd pár nap múlva ha élesben tesztelek tudjam valós-e.
2015. szept. 20. 08:31
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor 7-8 nappal ezelőtt volt az iszemináció? Ennyi idő után nem tudja még kimutatni a teszt a terhességet. Amikor én terhes lettem, akkor inszemináció után 12 nappal még negatívat teszteltem.
2015. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem a terhességet akartam hogy kimutassa, ahhoz még korán van. Azt szerettem volna látni, hogy a tüszőrepesztő kiürült a szervezetemből.
2015. szept. 20. 08:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az első inszemináció után 15 nappal kellett tesztelnem. Félre is dobtam a tesztet, hogy negatív, nem vártam nagy csodákat. Párom vette észre pár perc múlva, hogy halvány pozitív. Előtte nem teszteltem, nem tudom meddig pozitív a teszt az ovitrelle után. De szerintem kb. 10 nap lehet, azért mondják, hogy 15 nap múlva tesztelj. Sok sikert! 24 hkm

2015. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

10-es vagy 25-ös teszttel teszteltél ma reggel?Mert ha 10-sel akkor lehet az ovitrelle még,de ha 25-sel akkor lehet baba is ha mondjuk több petesejted ért meg :).

Megmutatod a teszted?

2015. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez 10-es teszt volt most, de szuri után is csináltam ilyet és gyengébb volt rajta a csík mint a 25-s facellen. Szóval szerintem nem annyira érzékeny teszt.

Nem sokára csinálok fotót és megmutatom. Egyébként 4 nagy tüszőm volt.

2015. szept. 20. 10:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4 nagy tüsző az nem semmi :).Mivel stimuláltak,hogy ennyi lett?Lehet,hogy mégis babás csík ha mondjuk ikrek :)

Várom a képet!

2015. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ezek a tegnapi és ma reggeliek:

[link]

Ezek meg a repesztő utániak:

[link]

A facelle tesztcsík volt a legerősebb.

5 napon keresztül 2x1 closti, valamint 3 db merional szurit kaptam.

2015. szept. 20. 12:20
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ez pedig a görbém.

2015. szept. 20. 12:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jól látom a repesztős képen felülről a 2. ugyan az a teszt mint ez amivel teszteltél.Szerintem ez már babás csík lesz mert erősödét mutat a ma reggeli teszted plusz a görbéd is nagyon szép :).A repesztős képen meg nem annyira erős a második csík,hogy még 9 nappal is kimutassa.Tényleg lehet ikrek lesznek :).Lehet nem ártana egy facelle tesztet venned és azzal próbát tenned.De szerintem 95%,hogy babás csík ez :)
2015. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!