Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovitrelle injekció után...

Ovitrelle injekció után hiteles a pozitív LH teszt?

Figyelt kérdés
Inszemináció előtti napon csináltam egy LH tesztet, ami pozitív lett. A beavatkozás napján is pozitív volt az érték. IUI utáni napon már negatívat teszteltem. Szerintetek az Ovitrelle tüszőrepesztő injekció miatt volt pozitív a teszt, vagy tényleges értékeket mutatott?

2012. jún. 26. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyi idő telt el az ovitrelle és a teszt között?mert pl nekem az injekció beadása után 2 héttel valós +at mutatott.

38hkm

2012. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jajj bocs most nézem hogy Lh teszt.azt nem tudom sajnos...
2012. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

az ovuteszt természetesen az ovitrelle-t mutatja. De az el is végzi a dolgát, nem kell aggódni. :-) szuri után 36-48 órával repednek a tüszők. :-)

2012. jún. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen természetes,hogy pozitív,mert Én úgy tudom,hogy minimális HCG van az Ovitrelle-ben!

És valószín most van peteérésed és tüszőrepedésed!

Drukkolok,hogy sikerüljön az inszem!

2012. jún. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok!


Tudom, hogy az Ovitrelle tartalmaz HCG-t, csak abba reménykedtem, hogy az LH hormon más összetételű. Azért tettem fel a kérdést, mert az injekció beadása utáni napon úgy éreztem, megrepedtek a tüszők.( Én mindig megérzem.) Attól féltem, hogy a másnap történő IUI már nem fog semmit sem érni, mivel a petesejt max 24 órát él. Szerencsére, az inszem napján a másik oldalamon is éreztem a repedést, tehát bízom benne, hogy sikeres volt a beavatkozás.

2012. jún. 27. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizz benne!Megy a drukk!!
2012. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!