Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti halasztanátok azért egy...

Ti halasztanátok azért egy hónapot, hogyha nem szeretnéd, hogy egy bizonyos csillagjegyben szülessen a babád?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 12:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
66%

Dehogyis!

Nem én határozom el, hogy mikor leszek terhes. Szóval védekezhetsz te x hónapban, csakhogy ne legyen szűz csillagjegyű a gyereked, de te honnan tudod azt, hogy nem 1 év múlva esel teherbe és pont szűz jegyű lesz a gyereked?

Amúgy meg nem a csillagjegy határozza meg azt, hogy milyen a gyerek, hanem az, amit otthon lát, amit a szülőktől örököl és ahogy a szülők nevelik. Oké, hogy a gyereknek vannak saját személyes tulajdonságai, de hidd el, hogy azt nem a csillagjegye fogja meghatározni!

A gyerekvállaláshoz felelősségteljesen álltam hozzá, nem bíztam a csillagjegyre, meg a babonára!:)

2015. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
31%
Nem, hiszen semmi garancia arra, hogy abban a hónapban fogan meg, amikor szeretnétek.
2015. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
43%

Nem. Nekem tök mindegy volt, melyik csillagjegy alatt születik.

Nem hiszek benne, hogy bármi jelentősége lenne.

2015. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
11%

és mi van ha előbb születik meg és éppen pont abba a csillagjegybe esik amit nem akarsz ??


am meg az csak alapot ad, a horoszkóp ennél jóval bonyolultabb dolog

2015. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
50%
Ha könnyen jött volna a baba, akkor kihagytam volna ezért 1-2 hónapot. Mivel éveket vártunk rá, így nem igazán érdekelt, meg a kezeléseket sem igazíthattam ehhez, de szerencsére nem abban a jegyben született, amit nem szerettem volna.
2015. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mert nem vagyok teljesen hülye.


Amúgy április 22-re voltam kiírva, és sokan jöttek azzal, hogy "huhhh, remélem később fogsz szülni, csak kos ne legyen". De ezeket a vitákat rövidre zártam azzal, hogy "tényleg? Én is kos vagyok." Amúgy bika lett végül. De teljesen mindegy, egyáltalán nem ez határozza meg az embert.

2015. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
39%

Miért, mi változik, ha másik hónapban születik?! Én sem szeretném, hogy december-februárban szülessen, de csak a terhesség miatt. Egyébként is utálom mikor kint nagyon hideg van, fel kell öltözni, a buszon, meg egyéb helyeken pedig rám rohad minden.. Ezt terhesség nélkül is gyűlölöm és valószínű a hormonháztartásom sem fog segíteni ezen a dolgon. Nálam ez az egyedüli ok, amiért trükköznék, vagy trükközni akarnék a teherbeeséssel. (aztán persze lehet, hogy cseszhetem és nem esek teherbe néhány próbálkozással)


A csillagjegyek viszont egyáltalán nem érdekelnek, ostobaságnak tartom.

2015. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
46%
Az a kérdés, hogy halasztanál-e, HA nem szeretnéd, hogy .... Akit nem érdekel a horoszkóp miért válaszol? Az nyilván nem halasztana emiatt.
2015. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat lanyok! egyedul az ikrektol "felek". nyilvan sokat szamit, hogy mit lat itthon, de biztos befolyasolja a horoszkopja is hogy milyen ember lesz.
2015. szept. 20. 14:51
 10/36 anonim ***** válasza:
0%

Miért félsz az ikrektől? :)

Én nem hiszem, hogy haasztanék emiatt, mert sajnos nem úgy működik a teherbeesés, hogy eldöntöm, hogy babát akarok és akkor jön is. Ha így menne, akkor valószínüleg "trükköznék", bár inkább én is az évszak miatt. De mivel valakinek évekig nem sikerül... :/

2015. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!