Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt menstruáció, negatív...

Kimaradt menstruáció, negatív teszt. Létezik?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit,hogy van egy 5 éves kisfiunk. Mikor vele teherbe estem, 2 havi vérzésem maradt ki és a 2. után lett 2 gyönyörű negatív tesztem. időn túl sem lett pozitív.

2 évvel ezelőtt tesó projektbe kezdtünk. 2013. dec. pozitív teszt, 2014. jan. missed ab :(

azóta védekezünk, mert lelkileg sajnos engem jobban megviselt és inkább lemondtam róla.

most aug. 22-én volt meg utoljára, és szept. 3-án nem vigyáztunk apával. és szept. 19-én kellett volna megjönnie. de nem jött. 28 naposak a ciklusaim, és 15. napon van ovulációm. ezt mindig 1 napos ovus vérzés igazolja.

kérdésem az lenne,hogy létezik,h 2x ugyanazt eljátsza velem a természet?

3 különböző teszt is negatív. a mensimmel 13 év alatt soha nem volt gond. amikor kimaradt terhes voltam.

valakinek tapasztalat?



2015. szept. 20. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz hogy csináljon egy vérvételt. abból kiderül. de amúgy meg, igen előfordul, hogy van akinek a hcg nem választódik ki vizeletbe.
2015. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!