Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nő valóban tudja, megérzi...

Egy nő valóban tudja, megérzi mikor van peteérése?

Figyelt kérdés
Sajnos véletlenül tegnap beleélveztem a páromba, mivel 20 évesek vagyunk ezért gyereket nem akarok. Mondtam a páromnak, hogy vegyen be 72 órás tablettát, mivel ciklus 9. napjában van. Azt mondta nyugodjak meg mert ő mindig megérzi hogy mikor van peterése és nem most nincs. Ő nem fog bevenni ilyen hormon mérget, amikor szerinte biztos nem lesz terhes most.
2015. szept. 21. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen,én mindig éreztem. Ennek ellenére a barátnőd helyében bevenném azt a tablettát, mert csúsztak már így be babák.
2015. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tényleg meg lehet érezni,de nem csak peteérésnél lehet teherbe esni,szóval én is a tabi mellett vagyok.

Egyébként hogy lehet véletlenül beleélvezni?

Elszakadt a gumi,vagy megszakítással védekeztek?

2015. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 megszakításos volt.
2015. szept. 21. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:

1, Van aki érzi, van, aki nem.

2, Rendkívüli peteeres is lehet, utólag is.

3, Lehet hogy te nem akarsz gyereket, de nem lehetsz benne biztos, hogy ő sem

4, A megszakításos közösülés az konkrétan védekezés nélküli.

Picit több ész és felelősség tudat kellene

2015. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
újabban érzem, mióta ovulációs tesztet használok, és tudom hogy mikor kell figyelnem....de azelőtt nem éreztem....egyébként a barátnőd jó ha tudja, hogy nem csak egy peteérés lehetséges egy cikluson belül. spontán peteérés is lehet, akár a ciklus 7. napján pl, és nem biztos hogy megérzi, szóval védekezzetek rendesen.
2015. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van, aki érzi. De hiába érzi, ha a spermiumok 3 napig életképesek a nőben...

Talán normálisan kellene védekezni, és akkor nem történne ilyen.

2015. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

ha nem akarsz gyereket, védekezned kellett volna. én se venném be, mert nagyon tönkre teszi a ciklust. de amúgy meg, nincs kizárva, hogy ő babát szeretne. én is mindig azt hittem, hogy érzem mikor van ovulációm, de úgy tűnik, hogy tévedtem, mert az ovulációs tesztek mást mutattak.

19N

2015. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, inkább egy baba, minthogy bezavarjon egy kicsit a gyógyszer? Huh, nem semmi! Egyébként én is vettem be egyszer, és az ég világon semmit nem kavart meg.

Nekem bizonyítottan 14. napon voltak a peteéréseim, és abban a hónapban estem teherbe (tervezetten), mikor pont nem tudtunk együtt lenni a férjemmel, csak a 9-10. napokon. Ennyit erről...

2015. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azzal nem számol a barátnőd, hogy a spermiumok akár öt napig is életképesek lehetnek, tehát ha a 14. napon lesz peteérése, akkor még lazán teherbe eshet. Egyébként a lányunk pont a ciklusom kilencedik napján fogant, pedig előtte szinte mindig középidőben volt peteérésem. Akkor pont nem... Viszont mi örültünk neki.
2015. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, 7-es vagyok, és igen, szerintem inkább baba. nekem nagyon felborult a ciklusom csak a fog. gátlótól, és abban még fele annyi hormon sincs mint a 72 órásban. másrészt meg, aki szexel, az vállalja a következményeket, főleg ha védekezés nélkül szexel.
2015. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!