Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki akkor esett teherbe...

Van aki akkor esett teherbe mikor nem számított rá? Arra gondolok, hogy nem pont akkor mikor peteérése volt. Ha igen mikor? Peteérés előtt vagy után?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel :)
2015. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem a kérdést. Hogy lehet akkor teherbe esni, amikor nincs peteérés?
2015. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Későbbi peteérésből lettem terhes, nem középidőben volt. A teszt csak egy hét késés után mutatta ki. Csak innen tudom, mert amúgy nem ovuteszteltem, meg nem hőmérőztem.
2015. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15.én estem teherbe (100%), és 16.án jött meg a menstruációm, óramű pontossággal.

Az volt az utolsó egy jó darabig.

2015. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki akkor esik teherbe, amikor ovulál, csak ez nem mindenkinek esik félidőre, ahogy azt a "könyvek" írják. Nekem mindkét gyerekem mensi utolsó napján fogant, kb. a 6. ciklusnapon.
2015. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi igazuk van a kötekedőknek.. 😊 úgy értem,hogy eltérően a vélt peteéréstől számítva mikor esett teherbe?mikor azt gondolta,hogy úszott ez a hónap is...s még sem..ilyen történetekre lennék kíváncsi 😊
2015. szept. 14. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

2-es vagyok

Köszi a lepontozást. Hülyén feltett kérdésre mégis mit lehet reagálni? Nem azt kell nézni, hogy a tankönyv mit ír a nagy átlagra vagy egy internetes kalkulátor melyik napra lövi be az ovut, mert abból jönnek ezek az idióta kérdések, hogy kinek nem peteéréskor történt a fogantatás. Egyébként akinek semmi tünete nincs és nem tudja a saját ovuját, annak az marad, hogy megjegyzi, mikor vannak együtt, illetve elkezd ovu tesztelni és hőmérőzni.

2015. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le.. Elnézést,hogy rosszul fogalmaztam,de nem kötelező válaszolni a kérdésekre,elég lett volna átsiklani felette... A többiek értették mire gondolok.
2015. szept. 14. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, nekem volt egy plusz pém a 27. ciklusnapon. Abból lett a baba.
2015. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!