Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami betegség bujkálhat...

Valami betegség bujkálhat bennem, esetleg baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés
Holnap van az esedékes mentruáció első napja. Néhány napja erős hányingerem van, kávétól, sőt ételre is hittem azt, hogy romlott, mert úgy éreztem a "szagán". Hőemelkedésem is van 37 a hőm. Pszichésen nagyon érzékeny vagyok és hőhullámaim is vannak, ami a vacogós fázástól a durva forróságérzetig tart. Bizakodhatok? Vagy csak pszichésen képzek tüneteket vagy beteg lehetek?
2015. szept. 21. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet a hirtelen lehűlés is. A 37-es hőmérséklet azért nem mond semmit, mert ugye a testhőben annyi a különbség, hogy nem esik le ciklus végén ha van terhesség.

Egyébként a kávétól nekem elment a kedvem már nagyon korán, nem is erőltettem. Már a pozitív teszt körül nem esett jól.

Persze nyilván kiderül hamarosan hogy késik-e, így maximum tippelni lehet. Vagy baba, vagy nem.

2015. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de mi ezt honnan tudjuk?

Most azt fogod írni, hogy az érdekelne, hogy másnak is volt-e ilyen. Igen, volt másnak ilyen terhes tünete, de ez nem jelenti azt, hogy nálad is az van.

2015. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem bántasz meg, tudom, hogy nem orvosok válaszolnak, de még ha így is lenne, tisztában vagyok vele, hogy monitoron keresztül nem tudja senki megállapítani. De azért véleményeket, tapasztalatokat gyűjthetek. De azzal is tisztában avgyok, hogy nem garancia az én esetemre, ami másnál volt.

Egyszerűen olyan fura, a derekam is eléggé fáj. Tudom, hogy minden lehet pszichés is, és lehet mástól is. Jó lenne, ha lenne baba.Azt furcsállom, hogy ha beteg lennék, talán már ledöntött volna, vagy leküzdötte volna a szervezetem. Nem tudom...

2015. szept. 21. 20:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyanús....mikor tesztelsz?
2015. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Csütörtökig megpróbálnék várni, bár nagyon nehéz...
2015. szept. 21. 21:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyanús, a hányingert leszámítva, amit ilyen korán még a terhesség nem tud okozni, azt majd max. a 6. hét körül, vagy azután, de van, akinél nem is jön elő. Én is volt már, hogy furának éreztem egy étel szagát, még fémes ízt is éreztem a számban, de nem volt akkor még baba. Ilyen korán max. pms-szerű tünetek van.
2015. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, te akkor miből gyanítod?Köszi a válaszaitokat, minddenkit felpontokok, mert nekem minden vélemény hasznos.
2015. szept. 21. 21:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem várt napján reggeli elsőből már tesztelhetsz.
2015. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem mertem ma még tesztelni.
2015. szept. 22. 07:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Én vasárnap óta várok, várok, és várok... de nem jön, és ennek örülök :)

Ma reggel teszteltem egyet, amin mintha! lenne vmi...

Várok még, és a hétvégén újra tesztelek, mert nem akarok ilyen "mintha" teszteket látni. Egyértelmű +-at szeretnék már. Borzalmas, hogy nem tudom, hogy reménykedjek, vagy adjam fel...


Kedves Kérdező! az esedékes mensi előtti 2-3 napban nekem is borzalmas hányingerem volt, aztán a nemvárt napján elmúlt. Azóta semmit sem érzek... olyan nyugodtság van rajtam. Annyi volt még nagyo fura, hogy tegnap szeretkeztük a párommal ( két kimenetelt vártam tőle: vagy meghozza a mensit, vagy csak szeretkezünk egy jót :) ), és nagyon száraz voltam, ilyen még sosem fodult elő... sőt a párom, inkább az ellenkezője miatt szokott "panaszkodni".


Hát, majd meglátjuk :)


Én drukkolok :)

2015. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!