Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez minden esetben terhességet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minden esetben terhességet jelent?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy került belém nagyon pici ELŐVÁLADÉK a peteérésem előtt 2-3 nappal. Utána fájt a mellem, a mellbimbóm. Közben megfáztam, ingadozott a hőmérsékletem. Most kell megjönnie 3-4 nap múlva. Egyre erősödő Menstruációs görcsöket érzek, de szurkál a méhem és kétoldalt felváltva hol egyik, hol a másik petefészkem. A megfázás mellé fel is fázhattam, mert az utóbbi időben mindig hideg volt a lábam, és sokat is pisiltam/pisilok. Ezek a jelek lehetnek csupán menstruációs jelek is? Annyi "terhességről szóló fórumot" olvasni, ugyanezen tünetekkel. Nem jönne jól egy gyerek 16 évesen. Remélem megjön. Vélemények? Köszönöm!!!

2015. szept. 8. 21:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
túl sokat olvasol hapci.
2015. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. A hőm most 35,8-36 fok. Csak ez a szurkálás idegesít.
2015. szept. 8. 21:13
 3/31 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes vagy.

Jó anya leszel, de a szüleid biztos megbúbolnak :D

2015. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Légyszíves komolyan beszélj. Tényleg ezt gondolod? Nagyon ideges vagyok.
2015. szept. 8. 21:34
 5/31 anonim ***** válasza:
Miért nem leszel jó anya?
2015. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Mondjuk a pasid tuti elhagy. Ha ilyen felelőtlen vagy ostoba, hogy védekezni se tud, akkor nem sok jóra számíthatsz.


Szerintem zéró kitartása nem lesz...

2015. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
De van. De most komolyan. Lehetne egy kérdésre válaszolni megjegyzések nélkül? Köszönöm
2015. szept. 8. 21:41
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, honnan a francból tudjuk biztosan, hogy terhes vagy-e?


16-20 évesen a nők csúcson vannak, elég rájuk nézni, és teherbe esnek.

Na most,ha gumi nélkül beléd dugják, akkor abból gyerek lehet. Gondolom nem olyan bonyolult.


Szerintem nem vagy terhes, simán megfáztál, meg fog jönni, és stresszelsz. Ráadásul tini vagy, és a hormon háztartásod ingadozik...

2015. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 LePeDő ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél, de most az idegeskedéstől lehet még késni is fog, szóval hagyd abba a parázást, majd akkor ijedezz, amikor van is rá komolyabb okod.
2015. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
23%
Ja igen, és a tukkó pasidon elgondolkodnék, hogy hozzád való-e. Fontosabb a saját élvezte, mint a te egészsésed és jövőd...Önző kis pötcs.
2015. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!