Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A közeljövőben gyermeket...

A közeljövőben gyermeket szeretnénk, miket tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Gondolom tapasztaltabbaknak vannak jó tanácsaik, hogy már most mikre kell odafigyelnem, pl. életmód, vitaminok, pénzgyűjtés, stb.. stb.. vagy olyan dolgok hogy ti miket csináltatok volna másképp, ha tudtatok volna róla.. stb.. egyfajta felkészülési időszakot szeretnék elindítani. Köszönöm!

2015. szept. 22. 10:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

- nógyógyászati, urulógiai kontroll

- fogászati úgyszintén

- femibiont szedni, esetleg ezen felül is folsavat

- sport egészséges étkezés és szenvedélyek elhagyása, vagy pl kávé legyen koffeinmentes

- rengeteg vizet inni, feltölteni a sejteket



én kb semmit nem tartottam ezekből be...

2015. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nagy jó ötletek, a fogászat nem is volt eszembe! :)
2015. szept. 25. 12:05
 13/16 A kérdező kommentje:
A kávét már teherbeesés előtt is hagyjuk el a férjemmel?
2015. szept. 25. 12:32
 14/16 anonim ***** válasza:
azt(kávé) csak a rossz szokások törlése, és jó szokások berögzítése miatt írtam, ne terhesen kelljen stresszelni ezen, hanem már betéve tudd hol lehet koffeinmenteset kapni, napi rutinná válhat. a szenvedélyeket nem könnyű máról holnapra kiiktatni.
2015. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a férjednek sztem nem kell elhagyni, max elég ha "3 napig" egészségesen él :D
2015. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Értem. Hála Istennek, nem vagyok semmilyen szenvedély rabja, talán az édességgel vannak efféle problémáim, de manapság azokból is egészségeset készítek inkább.
2015. szept. 26. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!