Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az LH teszt veheto mar...

Ez az LH teszt veheto mar pozitivank? Az nagy baj, ha pont most fogytak el a tesztjeim es negativ napon nem fogok tudni tesztelni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 22. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyen volt a tegnapelőtti és a tegnapi lett pozitív...szóval ez még szerintem nem az..
2015. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, lehet igazad lesz, talaltam meg 5db tesztet, egyet megcsinaltam most, pont ugyanilyen lett! Kivancsi vagyok a holnapira! Ha az negativabb, akkor lehetseges, hogy nincs peteeresem?
2015. szept. 22. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:

hát nem biztos, azt mondják, hogy igazából reggel és este is kellene tesztelni hogy valaki biztosra menjen, mert olyan gyorsan és hirtelen is leugorhat az LH szint, hogy 24 óra leforgása alatt lemaradsz róla...

mérd a testhőd, ha holnap negatív, de a testhőd megemelkedik 37 fok körülre, akkor valószínű csak nem mutatta a teszt az LH csúcsot. az enyém ma már negatív lett.

2015. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez a mostani...

Hat en mindig nem tudom eldonteni, hogy pozitiv e vagy sem... Mult honapban kezdtem a tesztelest, akkor annyira egyertelmu volt, de most..... (Ironikusan) el vagyok keseredve... :D


Van meg 3db tesztem, talan probalkozok delutan is, csak munkaban mindig figyelek h eleget igyak, kb 2 litert, igy hat....


[link]

2015. szept. 23. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a pozitiv!
2015. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi :D


Ezekszerint en vaksi vagyok ehez, de ismet igazad van, alig ittam egesz nap es alig birtam ki, de pozitiv lett mar szamomra is, mikor hazaertem es ujbol teszteltem! ;D

Szoval ez nem nekem valo modszer, vagy igen koltseges :P

2015. szept. 23. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!